بایگانی خبر

انتخابات شورای صنفی کارکنان

مراسم انتخابات شورای صنفی کارکنان دانشگاه خلیج فارس با حضور گرم و پرشور همکاران برگزار شد.

افتتاح طرح های جدید

روز شنبه 25 دی ماه 1400 با حضور رییس دانشگاه خلیج فارس، دکتر عبدالمجید مصلح، آشپزخانه صنعتی دانشگاه افتتاح گردید و‌مورد بهره برداری قرار گرفت.


دکتر مصلح رئیس دانشگاه خلیج فارس در بازدید از طرح های یاد شده، سالن سلف سرویس واقع در پردیس اصلی دانشگاه را با ظرفیت ۲۰۰ نفر جهت هر بار سرو‌غذا، افتتاح کرد.

تقدیر از تعدادی از مدیران


در جلسه هیات رییسه دانشگاه خلیج فارس،از تعدادی از مدیران توانمند دانشگاه خلیج فارس در روز شنبه 25 دی ماه 1400، تقدیر به عمل آمد.


در این جلسه که با حضور دکتر عبدالمجید مصلح، رییس دانشگاه، مسؤل نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و معاونان دانشگاه خلیج فارس برگزار شد از تعدادی از مدیران برجسته و توانمند دانشگاه که در طول سالهای اخیر خدمات شایسته ای به دانشگاه ارائه کرده اند قدردانی به عمل آمد.

تفاهم نامه همکاری

کتابخانه مرکزی دانشگاه خلیج فارس و مجمع کتابخانه های تخصصی حوزوی و دانشگاهی استان قم(مکتا) تفاهم نامه همکاری مشترک در زمینه علمی، تحقیقاتی، کاربردی و فرهنگی منعقد نمودند.


همکاری طرفین در زمینه اجرای طرح های پژوهشی مشترک

تلاش برای استفاده هرچه بیشتر از ظرفیت های موجود در جهت برگزاری کارگاه ها، همایش ها، سمینارها، نمایشگاه ها و دوره های آموزشی مورد توافق طرفین در حوزه فعالیت کتابخانه‌ها

اقدام طرفین در زمینه انتشار کتاب و نشریات در چارچوب قوانین و مقررات

مجتبی زارع

 شرکت ارتباط صنعت رونیکا پارس (رونیکا) تیمی از متخصصین الکترونیک، مخابرات، مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر و مدیریت می باشد که با هدف توسعه و تجاری سازی زیرساخت و محصولات حوزه اینترنت اشیا (IoT) در آذرماه 1397 به ثبت رسیده است. با توجه به اهمیت چشم گیر به کارگیری تکنولوژیهای به روز در صنایع، ارزش های پیشنهادی رونیکا راه حل هایی را در حوزه های متنوع ارائه می دهند.

این تیم جوان را مجتبی زارع  دانش آموخته دانشگاه خلیج فارس رهبری می­ کند  و شرکت رونیکا در همین دانشگاه فعال است.

نشست متخصصان علم اطلاعات و دانش شناسی

شانزدهمین نشست متخصصان علم اطلاعات و دانش شناسی با محوریت مدیریت استراتژیک در کتابخانه های دانشگاهی ذر روز چهارشنبه پانزدهم دیماه ۱۴۰۰ تشکیل شد.

در این نشست از پژوهشگران برگزیده رشته علم اطلاعات و دانش شناسی در ۴ استان فارس، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد و هرمزگان تقدیر به عمل آمد.

نشست با سیمان دشتستان


در ادامه بازدیدهای دانشگاه خلیج فارس از مجموعه کارخانه های سیمان در راستای توسعه ارتباط دانشگاه با صنعت تیم تخصصی دانشگاه خلیج فارس روز سه شنبه چهاردهم دی ماه از شرکت صنایع سیمان دشتستان بازدید به عمل آورد.

همایش پیاده‌روی به مناسبت بزرگداشت سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی

با همت اداره تربیت بدنی دانشگاه خلیج فارس همایش پیاده‌روی به مناسبت بزرگداشت سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی روز سه شنبه 14 دی ماه و با حضور کارکنان دانشگاه برگزار گردید.

بازدید تیم تخصصی دانشگاه خلیج فارس از کارخانه سیمان مند دشتی در راستای توسعه ارتباط دانشگاه با صنعت

دکتر عبدالمجید مصلح رئیس دانشگاه خلیج فارس و جمعی از اعضای هیات علمی دانشگاه در حوزه های تخصصی هوشمند سازی، اینترنت اشیاء، مواد و متالوژی، انرژی، معدن، فرآیند و محیط زیست در راستای توسعه ارتباط دانشگاه و صنعت روز دوشنبه 13 دی ماه از کارخانه سیمانی مند دشتی بازدید و از نزدیک با توانمندی ها و ظرفیت های این شرکت آشنا گردیدند.

در این بازدید مهندس ذاکر زاده مدیر عامل شرکت سیمان مند دشتی توضیحاتی را جهت آشنایی بیشتر بازدیدکنندگان با واحد های مختلف کارخانه سیمان مند ارائه نمود.