بایگانی اطلاعیه‌ها

اطلاعیه آزمون بسندگی زبان انگلیسی

به آگاهی دانشجویان رده دکتری می رساند که آزمون بسندگی زبان انگلیسی در روز سه شنبه   25  آبان ماه 1400ساعت 10 بامدادبرگزار می گردد.

شایسته است که نامزدان برای نامنویسی در این آزمون، تا ساعت 12:00 نیمروز 23 آبان ماه 1400 در این سامانه اقدام فرمایند. یادآوری می گردد که نامنویسی در این آزمون برای دانشجویان دکتری همه دانشگاه های کشور آزاد می باشد.

هزینه ثبت نام :700000 ریال (هفتاد هزار تومان)

جذب سرباز امریه‌ای در سازمان امور اراضی کشور (دوره ششم)

سازمان امور اراضی کشور در نظر دارد نسبت به جذب تعدادی سرباز به‌صورت امریه اقدام نماید. مشمولان اعزامی (اعزامی 1400/10/01)که دارای مدرک تحصیلی لیسانس به بالا در یکی از رشته‌های کشاورزی، کامپیوتر یا حقوق و بدون غیبت هستند، با دارا بودن یکی از شرایط ذیل‌، مجاز به ثبت نام و ارسال مدارک خواهند بود. بنابراین متقاضیان واجد شرایط می‌توانند از روز سه شنبه بیست و سه مهر تا 30 مهر 1400 مدارک خود را از طریق سامانه msr.laoi.ir ارسال نمایند.

اطلاعیه زمان بندی مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی پیمانی

 با عنایت به اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی اعضاء غیرهیات علمی دانشگاه خلیج فارس(سه برابر ظرفیت) از طرف سازمان سنجش، جدول زمان بندی مصاحبه تخصصی بر اساس پست مورد مورد تقاضا، به شرح ذیل به اطلاع می رسد:

اطلاعیه آموزش مجازی و کلاسهای ورودی‌های جدید

ضمن شادباش به دانشجویان نوورود، با توجه به شرایط کرونا کلاس های نیمسال جاری (14001) بصورت غیرحضوری (مجازی) و از طریق سامانه مدیریت یادگیری دانشگاه خلیج فارسLMS به آدرس https://lms.pgu.ac.ir  برگزار می گردد. شروع کلاسهای دانشجویان نوورود ۱۷ مهر ماه می‌باشد.

همه دانشجویان مخصوصا دانشجویان ورودی جدید به نکات زیر اکیداً توجه فرمایید:

1️⃣ معرفی سامانه ها:

🔹 سامانه سادا ( erp.pgu.ac.ir 🌐)

فراخوان همکاری در راه اندازی مرکز هدایت شغلی و کاریابی تخصصی* ♦️در قالب حمایت مشترک مرکز کارآفرینی و نوآوری و ارتباط با صنعت ♦️  *💡 توضیح کوتاه:*  وظایف این دفتر، کاریابی، هدایت و پایش شغلی (مخصوصا دانشجویان دانشگاه خلیج فارس ) در  فضای کسب و کاری استان بوشهر می باشد 🗓️ *مهلت:* تا ۱۵ آبان ماه  🔗 *نحوه ارسال درخواست:*  ارسال ایمیل حاوی مشخصات و برنامه ها به آدرس: eic@pgu.ac.ir 🌐 لینک اطلاعات بیشتر در سایت مرکز: https://karafarini.pgu.ac.ir/news/136 🔹 صفحه اینستاگرام مرکز کارآفرینی و نوآوری


در قالب حمایت مشترک مرکز کارآفرینی و نوآوری و ارتباط با صنعت
 * توضیح کوتاه:* 

یازدهمین فراخوان انتخاب رساله‌های برتر دکتری در زمینه پیشرفت اسلامی-ایرانی

یازدهمین فراخوان انتخاب رساله‌های برتر دکتری در زمینه پیشرفت اسلامی-ایرانی منتشر شد به گزارش اداره‌کل ارتباطات و گفتمان‌سازی مرکز الگوی اسلامی-ایرانی پیشرفت، نظر به اهمیت تحقيق و نظريه‌پردازي درباره پيشرفت اسلامي-ايراني، مرکز الگوي اسلامي-ايراني پيشرفت از پدیدآورندگان رساله‌های برتر مرتبط با پیشرفت کشوردر تمامی عرصه‌های علمیبه صورت مادی و معنوی قدردانی می‌کند؛ لذا از همه دانش‌آموختگان دانشگاهی و حوزوی که رساله‌های خود را از 1397/07/01 تاکنونبا نمره عالی تدوین کرده‌اند دعوت می‌شود که با مراجعه به وبگاه اینترنتی 

فایل شماره تماس همکاران حوزه آموزش

احتراماً، با توجه به شروع سال تحصیلی جدید و لزوم دسترسی دانشجویان نو ورود به کارشناسان آموزش، فایل مشخصات و شماره تلفن های همکاران مرتبط با حوزه آموزش در لینک زیر قابل دسترس می باشد.

عرضه سیمکارت‌های دائمی و اعتباری همراه اول ویژه دانشجویان

به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند، به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید شرکت مخابرات ایران اقدام به واگذاری سیمکارت اعتباری دانشجو با تخفیف 50 درصدی و به قیمت 10 هزار تومان از طریق فروشگاه آنلاین همراه اول به نشانی shop.mci.ir با ارسال رایگان یا تحویل با مراجعه به دفاتر خدمات ارتباطی استان بوشهر نموده است.

این سیم کارت های ویزه دانشجویی دارای 25GB اینترنت، 100 دقیقه مکالمه و 10 هزار توامن شارژ اولیه به صورت هدیه می باشد.

سومین رویداد الگوها و راهکارهای نوین در همکاری دانشگاه با جامعه و صنعت

معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در راستای اجرای سیاست‌ها و اقدامات به منظور توسعه ارتباط دانشگاه‌ها با جامعه و صنعت اقدام به برگزاری سومین رویداد با عنوان "رویداد الگوها و راهکارهای نوین در همکاری دانشگاه با جامعه و صنعت" همزمان با هفته پژوهش نموده است.