بایگانی اطلاعیه‌ها

 فراخوان استرداد وجه ثبت نام و انصراف از فرآیند آزمون وکالت قوه قضائیه مورخه ۱۴۰۲/۰۶/۰۳

عطف به نامه های شماره 1/2016/9034 به تاریخ 1402/06/04 و 1/21741/9034 به تاریخ 1402/06/18 رئیس دادگستری استان بوشهر در خصوص مشکلات پیش آمده در سیستم سرمایشی در زمان برگزاری آزمون وکالت قوه قضائیه در تاریخ 06/03/ 1402و پیرو نامه شماره 54622 به تاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ سازمان سنجش آموزش کشور، به اطلاع می رساند: داوطلبان متقاضی استرداد وجه ثبت نام و انصراف از فرآیند آزمون از تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ لغایت ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ فرصت دارند تا در ساعات اداری به سازمان مرکزی دانشگاه خلیج فارس- طبقه دوم- واحد حقوقی مراجعه نمایند.

فراخوان خودرو استیجاری

دانشگاه خلیج فارس در نظر دارد به منظور تأمین خودرو استیجاری ( وانت نیسان مسقف) جهت حمل و نقل مواد غذایی با شرایط ذیل به صورت استیجاری در دانشگاه خلیج فارس دعوت به همکاری نماید.

1-  شرایط عمومی:

1-1-  تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران

2-1-  تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

3-1-  التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

4-1-  انجام خدمت دوره ضرورت یا داشتن معافیت غیر پزشکی

 فراخوان شناسایی و بکارگیری نیرو

فراخوان شناسایی و بکارگیری نیرو در حراست

دانشگاه خلیج فارس بوشهر به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز در حوزه حراست واحد خواهران، در نظر دارد 3 نفر نیروی زن با شرایط ذیل را شناسایی و از طریق برگزاری مصاحبه پس از طی مرحل گزینش به صورت شرکتی دعوت به همکاری نماید.

1-  شرایط عمومی:

1-1-  تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران

راهنمای نام نویسی دانشجویان نوورود دوره کارشناسی ارشد دانشگاه خلیج فارس

دانشجویان گرامی تا 15 مهرماه 1402 فرصت دارید نسبت به ثبت نام و انتخاب واحد اقدام نمایید.

همراه با شادباش به شما پذيرفته شدگان ارجمند آزمون کارشناسی ارشد سال آموزشی 1403-1402، دانشگاه خلیج فارس توجه پذيرفته شدگان گرامی را به نکته ‏های زير جلب مى كند:

فرآیند پذیرش و نام نویسی شما در این دانشگاه در دو مرحله:

 (1) نام نویسی اینترنتی

(2) تحویل مدارک به دبیرخانه آموزش دانشگاه است.

 انجام هر دو مرحله، بایسته است.

راهنمای نام نویسی دانشجویان نوورود دوره دکتری دانشگاه خلیج فارس

دانشجویان گرامی تا 15 مهرماه 1402 فرصت دارید نسبت به ثبت نام و انتخاب واحد اقدام نمایید.

همراه با شادباش به شما پذيرفته شدگان ارجمند آزمون دکتری سال آموزشی 1403-1402، دانشگاه خلیج فارس توجه پذيرفته شدگان گرامی را به نکته ‏های زير جلب مى كند:

فرآیند پذیرش و نام نویسی شما در این دانشگاه در دو مرحله:

 (1) نام نویسی اینترنتی

(2) تحویل مدارک به دبیرخانه آموزش دانشگاه است.

 انجام هر دو مرحله، بایسته است.

اطلاعیه آزمون HSE نوبت مهــــرماه 1402 ویژه دانشجویان تحصیلات تکمیلی

آزمون HSE نوبت مهــــرماه 1402 ویژه دانشجویان تحصیلات تکمیلی در روز چهارشنبه مورخ  26 مهـــرماه 1402  طبق برنامه ذیل به صورت آنلاین در سامانه LMS برگزار خواهد شد.

 لازم به ذکر است، کلیه دانشجویان محترم می‌توانند عضویت خود در کلاس مذکور بر روی سامانه را بررسی نمایند و در صورت عدم مشاهده محتوا و فایل های موجود، از امروز تا 24 ساعت پیش از آزمون در کلاس ثبت نام نمایند.زمان آزمون گروه A | رشته های بدون آزمایشگاه یا کارگاه | شامل کلیه رشته های انسانی و رشته های ریاضی و آمار : در محدوده ساعت 12:00 الی 12:29 ظهر

لیست اسامی اسکان دانشجویان پسر در خوابگاه های دانشجویی

به اطلاع دانشجویان عزیز می‌رساند با توجه به مشخص شدن اتاق‌های دانشجویان براساس فرم های هم اتاقی، لطفا با توجه به تاریخ‌های ذکر شده در اطلاعیه قبلی اداره خوابگاه‌ها با در دست داشتن کپی برگ انتخاب واحد براساس اسامی اعلام شده به خوابگاه‌های خود مراجعه نمایید.

ضمنا آن‌دسته از دانشجویان عزیزی که در خوابگاه دریا( ستاره) نام نویسی کرده بودند به صورت موقت در خوابگاه یادگار۳:و یادگار ۴ (طالقانی) اسکان داده می‌شوند‌.

7 نشانه هشدار دهنده بیماری آلزایمر را بشناسیم

آلزایمر شایع ترین علت زوال عقل است که منجر به کاهش پیشرونده قوای ذهنی و مهارت های اجتماعی می شود و با تخریب روزافزون حافظه و شناخت بیمار، به تدریج عملکرد بیمار را مختل می کند؛ به طوری که با پیشرفت بیماری، فرد قادر نیست حتی کارهای ساده، مانند بر آوردن نیازهای شخصی خود را انجام دهد. در این بیماری، سلول های مغزی تحلیل می رود و نتیجه این تحلیل، چیزی جز ضعف حافظه و افت فعالیت های ذهنی نیست. آلزایمر به علت مجموعه ای از عوامل ژنتیکی، محیطی و سبک زندگی ایجاد می شود که در طول زمان بر مغز فرد اثر گذاشته و باعث تخریب سلول های مغزی شده است.