بایگانی اطلاعیه‌ها

ثبت نام اینترنتی دانشجویان نوورود تا 15 مهر ماه تمدید شد

قابل توجه پذیرفته شدگان در ازمون سراسری( کارشناسی) 1401

زمان ثبت نام اینترنتی تا 15 هم مهر 1401 تمدید شد.

دانشجویان گرامی ، با نظر به برگزاری کلاس ها تا 14 هم مهر به صورت غیر حضوری، کلاس های شما در سامانه مدیریت یادگیری برگزار می‌شود.

نام کاربری شما، شماره دانشجویی و رمز عبور کد ملی شماست.

lms.pgu.ac.ir

لینک سامانه مدیریت یادگیری در بالا اورده شده است.

برای دسترسی میتوانید وارد سایت دانشگاه خلیج فارس شوید و در بخش سامانه ها بر روی سامانه مدیریت یادگیری کلیک بنمایید.

کلاس های آموزشی کلیه مقاطع تحصیلی دانشگاه از تاریخ 9 تا 14 مهرماه به صورت مجازی برگزارمی شود

با توجه به مصوبه نشست هیات رئیسه مورخ 1401/07/04 در خصوص ارائه خدمات خوابگاهی بهینه به دانشجویان نوورود و همچنین رفع مشکلات برق رسانی و ارتقای ترانس های برق مجتمع خوابگاهی کوثر که به صورت غیر مترقبه رخ داده است، کلاس های آموزشی کلیه مقاطع تحصیلی دانشگاه از تاریخ 9 تا 14 مهرماه به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

قابل توجه اساتید و دانشجویان گرامی

ضمن عرض تسلیت به مناسبت سوگواری رحلت پیامبر اکر‌م (ص) و دهه ی آخر ماه صفر به اطلاع می رساند؛ به دلیل وجود دو روز تعطیلی در هفته جاری و رایزنی های صورت گرفته با مقام عالی وزارت عتف مبنی بر ایجاد فرصت مناسب برای دانشجویان جهت شرکت در عزاداری های پیش رو و همچنین انجام برخی از تعمیرات و تجهیز برخی از خوابگاه ها برای دانشجویان نوورود و فراهم کردن شرایط رفاهی برای سایر ساکنین خوابگاهی، کلاسهای آموزشی کلیه مقاطع تحصیلی دانشگاه تا تاریخ 1401/07/08به صورت مجازی برگزار می شود.

معاونت آموزشی و معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه

اطلاعیه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر

احتراما، به آگاهی می رساند سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر از روزپنج شنبه مورخ 1401/06/31 لغایت 1401/07/09جهت ثبت درخواست دانشجویان شاهد و ایثارگر واجد شرایط متقاضی انتقال و میهمانی براي مقطع کارشناسی ورودي هاي سال 1401 و ماقبل فعال می باشد. با توجه به اینکه امکان بررسی درخواست هاي خارج از سامانه وجود ندارد، دانشجویان متقاضی انتقال و یا میهمانی پس از ثبت نام در دانشگاه مبدا می بایست با مراجعه به سامانه سجاد سازمان امور دانشجویان (portal.saorg.ir) نسبت به ثبت درخواست و دریافت کد رهگیري اقدام و نتیجه بررسی را در زمان مقرر از طریق همان سایت مشاهده نمایند.

فراخوان جذب نیروی امریه سربازی/ محل خدمت  مدیریت توسعه و تجاری سازی فناوری و ارتباط با جامعه

مدیریت توسعه و تجاری سازی فناوری و ارتباط با جامعه دانشگاه خلیج فارس در نظر دارند از بین فارغ التحصیلان واجد شرایط زیر نسبت به جذب نیروی امریه سربازی اقدام نماید.

متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سامانه جذب امریه وزارت عتف به آدرس  http://amriye.msrt.ir  مراجعه نمایند.

 مهلت ثبت درخواست مشمولین از 1401/06/26 الی 1401/06/31 و تاریخ اعزام 1401/09/01 می باشد.

آگهی مزایده عمومی اجاره اماکن دانشگاه خلیج فارس

به اطلاع متقاضیان گرامی می‌رساند جهت شرکت در مزایده عمومی اجاره اماکن دانشگاه خلیج فارس در سال تحصیلی 1402-1401 فایل های بارگزاری شده زیر را مطالعه کنند .

طرح پایش سلامت 1401

طرح پایش سلامت ویژه تمامی دانشجویان ورودی جدید و شاغل به تحصیل در تمامی مقاطع می باشد و تکمیل کارنامه سلامت روان و سلامت جسم برای همه دانشجویان  الزامی است.

لطفا هنگام تکمیل پرسشنامه ها به نکات ذیل حتما توجه نمایید.

اطلاعيه نحوه اسكان دانشجويان گرامي ورودي سالهاي ١٣٩٧ تا ١٤٠٠ در سراهاي دانشجويي

اطلاعيه نحوه اسكان دانشجويان گرامي ورودي سالهاي ١٣٩٧ تا ١٤٠٠ در سراهاي دانشجويي

دانشجویان گرامی دانشگاه خلیج فارس، آغاز سال تحصیلی جدید و بهار تعلیم و تربیت را به همه شما عزیزان تبریک می‌گوییم.

همانگونه که مستحضرید؛ طبق روال همه ساله فصل تابستان فرصت مناسبی برای ارتقا سطح کیفی و کمی سراهای دانشجویی است. در این راستا، سراهای موجود در طول این تابستان بازسازی و رفع نواقص شده‌اند. انشاالله بر اساس برنامه زمانبندی در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت: