بایگانی اطلاعیه‌ها

احتراما، موضوع اعطای تسهیلات نیمسال 992 با توجه به تداوم شرایط بیماری کرونا و مشکلات ناشی از آن،  جهت جلوگیری از افت کیفیت آموزش و امکان جبران خسارت ناشی از  آن در جلسه شماره 116 شورای آموزشی مورخ 1400/02/12 مورد بررسی و به شرح زیر مورد تصویب قرار گرفت:

1-درخصوص حذف درس دوره کارشناسی:

بدین وسیله به استحضار می‌رساند، که "سامانه شفافیت مالی دانشگاه خلیج فارس" در آدرس (http://fav.pgu.ac.ir/deputy/shaffaf_timeline) راه اندازی شده است. همکاران محترم هیات علمی، اعضای ارجمند غیر هیات علمی و دانشجویان گرامی می‌توانند اطلاعات مالی دانشگاه در سال های ۹۸ و ۹۹ را در این سامانه مشاهده کنند.

بر همین اساس و بنا به سیاست‌های اعطایی بورس دولت جمهوری اسلامی ایران علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنت https://Campuschina.org نسبت به ثبت‌نام اولیه در رشته‌ها و دانشگاه‌های مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری grad.saorg.ir و رشته‌ها و دانشگاه‌های مورد تایید وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی edd.behdasht.gov.ir اقدام نمایند.

احتراما، موضوع اصلاح تقویم آموزشی نیمسال 992 در جلسه شماره 116 شورای آموزشی مورخ 140002/12 مورد بررسی و با تغییر زمان ارزشیابی اساتید به یکم الی پانزدهم خردادماه با توجه به لزوم زمان کافی برای انجام ارزشیابی دروس موافقت گردید.

نظر به اقدامات و تلاش های بعمل آمده ، دولت اندونزی با اعطای تعدادی بورس در مقاطع تحصیلات تکمیلی (ترجیحاً دکتریPHD ) در رشته های تحصیلی مختلف برای سال تحصیلی 2022-2021 موافقت نموده است.

بر همین اساس و بنا به سیاستهای اعطایی بورس دولتهای خارجی علاقمندان می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی :

http://knb.kemdikbud.go.id

نسبت به کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام اولیه در رشته‌ها و دانشگاه‌های مورد تایید وزارت‌علوم، تحقیقات‌و‌فناوری (grad.saorg.ir) و اخذ کد ثبت ‌نامی از سامانه فوق الذکر اقدام نمایند.

احتراما با عنایت به نزدیک شدن به شب های قدر ماه مبارك رمضان و ضمن آرزوی بهره گیری هرچه بیشتر دانشگاهیان از برکـات و فیوضات معنوی این شب ها و نیز به منظور فراهم آوردن شـرایط لازم برای بهره گیری جامعه دانشجوئی دانشگاه از این فرصت مغتنم خودسازی و خودشناسی،  به استحضار می رساند کلاس های ساعت 8-10 روزهای 12 و 16 اردیبهشت (مقارن با 19 و 23 ماه مبارک رمضان) برگزاری نمی گردد. 

با عرض تبریک به داوطلبان پذیرفته شده بدون آزمون (دانشجویان برتر) کارشناسی ارشد 1400، به اطلاع می رساند پذیرش نهایی آنها بعد از تایید توسط سازمان سنجش کشور در همین پرتال اطلاع رسانی خواهد شد.

هفتمین فراخوان جایزه علمی پروفسور مشفقیان

(ویژه دانشجویان رشته های مهندسی بومی استان بوشهر)

پروفسور محمود مشفقیان از بنیانگذاران دانشگاه خلیج فارس، بومی استان بوشهر و از دانشمندان برتر جهان اسلام است. ایشان قصد دارد هر سال بورسیه تحصیلی به تعدادی از دانشجویان مستعد و نخبه اعطا نماید. طوری که این دانشجویان هیچ دغدغه دیگری بجز تحصیل نداشته باشند و با آرامش خاطر به کسب علم و دانش بپردازند و قله های رفیع علم فتح نمایند. تا پس از فراغت از تحصیل فردی تاثیرگذار در چرخه مدیریت میهن عزیزمان باشند.

دومین همایش ملی “مطالعات فرهنگی و اجتماعی آموزش عالی، علم و فناوری و فضای سایبر در ایران”، هفتم اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ به همت موسسه مطالعات فرهنگی و اجتماعی برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی موسسه مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، محورهای کلی این همایش، میدان های جدید آموزش و پژوهش دانشگاهی، تحولات فرهنگی در فضای سایبر دانشگاهی، تحولات فناوری، علم و جامعه و یادگیری آنلاین؛ جنسیت و خانواده اعلام شده است.

بسیج اساتید دانشگاه فنی و حرفه‌ای، فراخوان رویداد ایده پردازی انتخابات ۱۴۰۰ ریاست جمهوری ایران با موضوع «گفتمان سازی الگوی مطلوب اعمال مدیریت نوین رئیس جمهور آینده در توسعه و رونق کسب و کار و مهارت آموزی» برگزار می‌کند.

محورهای فراخوان: