بایگانی خبر

دکتر مدرسی

روابط عمومی دانشگاه خلیج فارس به نقل از وزات علوم، تحقیقات و فناوری؛ وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، دکتر «محمد مدرسی» را به عنوان سرپرست «دانشگاه خلیج فارس» معرفی کرد.

انتخابات شورای صنفی کارکنان

مراسم انتخابات شورای صنفی کارکنان دانشگاه خلیج فارس با حضور گرم و پرشور همکاران برگزار شد.

افتتاح طرح های جدید

روز شنبه 25 دی ماه 1400 با حضور رییس دانشگاه خلیج فارس، دکتر عبدالمجید مصلح، آشپزخانه صنعتی دانشگاه افتتاح گردید و‌مورد بهره برداری قرار گرفت.


دکتر مصلح رئیس دانشگاه خلیج فارس در بازدید از طرح های یاد شده، سالن سلف سرویس واقع در پردیس اصلی دانشگاه را با ظرفیت ۲۰۰ نفر جهت هر بار سرو‌غذا، افتتاح کرد.

تقدیر از تعدادی از مدیران


در جلسه هیات رییسه دانشگاه خلیج فارس،از تعدادی از مدیران توانمند دانشگاه خلیج فارس در روز شنبه 25 دی ماه 1400، تقدیر به عمل آمد.


در این جلسه که با حضور دکتر عبدالمجید مصلح، رییس دانشگاه، مسؤل نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و معاونان دانشگاه خلیج فارس برگزار شد از تعدادی از مدیران برجسته و توانمند دانشگاه که در طول سالهای اخیر خدمات شایسته ای به دانشگاه ارائه کرده اند قدردانی به عمل آمد.

تفاهم نامه همکاری

کتابخانه مرکزی دانشگاه خلیج فارس و مجمع کتابخانه های تخصصی حوزوی و دانشگاهی استان قم(مکتا) تفاهم نامه همکاری مشترک در زمینه علمی، تحقیقاتی، کاربردی و فرهنگی منعقد نمودند.


همکاری طرفین در زمینه اجرای طرح های پژوهشی مشترک

تلاش برای استفاده هرچه بیشتر از ظرفیت های موجود در جهت برگزاری کارگاه ها، همایش ها، سمینارها، نمایشگاه ها و دوره های آموزشی مورد توافق طرفین در حوزه فعالیت کتابخانه‌ها

اقدام طرفین در زمینه انتشار کتاب و نشریات در چارچوب قوانین و مقررات

مجتبی زارع

 شرکت ارتباط صنعت رونیکا پارس (رونیکا) تیمی از متخصصین الکترونیک، مخابرات، مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر و مدیریت می باشد که با هدف توسعه و تجاری سازی زیرساخت و محصولات حوزه اینترنت اشیا (IoT) در آذرماه 1397 به ثبت رسیده است. با توجه به اهمیت چشم گیر به کارگیری تکنولوژیهای به روز در صنایع، ارزش های پیشنهادی رونیکا راه حل هایی را در حوزه های متنوع ارائه می دهند.

این تیم جوان را مجتبی زارع  دانش آموخته دانشگاه خلیج فارس رهبری می­ کند  و شرکت رونیکا در همین دانشگاه فعال است.

نشست متخصصان علم اطلاعات و دانش شناسی

شانزدهمین نشست متخصصان علم اطلاعات و دانش شناسی با محوریت مدیریت استراتژیک در کتابخانه های دانشگاهی ذر روز چهارشنبه پانزدهم دیماه ۱۴۰۰ تشکیل شد.

در این نشست از پژوهشگران برگزیده رشته علم اطلاعات و دانش شناسی در ۴ استان فارس، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد و هرمزگان تقدیر به عمل آمد.

نشست با سیمان دشتستان


در ادامه بازدیدهای دانشگاه خلیج فارس از مجموعه کارخانه های سیمان در راستای توسعه ارتباط دانشگاه با صنعت تیم تخصصی دانشگاه خلیج فارس روز سه شنبه چهاردهم دی ماه از شرکت صنایع سیمان دشتستان بازدید به عمل آورد.