بایگانی خبر

حضور دو دانشجو از دانشگاه خلیج فارس در بین برترین های بیست , هشتمین المپیاد کشوری

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه خلیج فارس، علی حاجی زاده دانشجوی رشته شیمی محض با رتبه 5 و احمد نویداصغری دانشجوی بین المللی رشته مهندسی کامپیوتر با رتبه 9 از دانشگاه خلیج فارس در بین برگزیدگان این دوره از المپیاد قرار گرفتند.

مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس در دانشگاه خلیج فارس برگزار شد

با حضور کارکنان دانشگاه خلیج فارس در جوار یادمان شهدا دانشگاه خلیج فارس مراسم گرامیدشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس برگزار شد.

رییس دانشگاه خلیج فارس در این برنامه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدا به ویژه سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی و همچنین یاد و خاطره امام راحل (ره) و
آرزوی صحت و سلامتی برای آیت ا… خامنه ای، این ایام را روزهای تجدید خاطره و بیعت با شهدا دانست.

آغاز سال تحصیلی جدید در دانشگاه خلیج فارس همزمان با سراسر کشور

امروز دوشنبه 3 مهرماه 1402 همزمان با سرار کشور، دانشگاه خلیج فارس پذیرایی دانشجویان بود. در این آیینی که به همین مناسبت برگزار شد مسئولین دانشگاه با اهدا شاخه کل حضور مجدد دانشجویان را در دانشگاه تبریگ گفته و سالی سرشار از موفقیت، بهروزی و پیروزی را برای آنان از درگاه خداوند آرزو کردند.

دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری نو ورد نیز همزمان با ورودی گذشته دانشگاه ثبت نام و آموزش رسمی آنها از امروزشروع شد.

آزمون بکارگیری نیروی انسانی شرکت اویکو با حضور مسولین استانی برگزار شد

روز جمعه 31 شهریور ماه آزمون بکارگیری نیروی انسانی شرکت اویکو با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه بوشهر، رییس دانشگاه خلیج فارس، مدیران منطقه انرژی پارس و مسولین استانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه خلیج فارس، در این آزمون 3707 در دو نوبت صبح و بعد از ظهر به رقابت پرداختند. نتیجه این آزمون به محض دریافت از طریق همین درگاه اطلاع رسانی خواهد شد.

تقدیر از رییس دانشگاه خلیج فارس جهت برگزاری اردوهای راهیان نور دانشجویی

حمد و سپاس پروردگار سبحان را که با رهبری داهیانه بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و مجاهدت ملت بزرگ ایران و استمرار رهبری خلف صالح روح الله، حضرت امام خامنه‌ای ( مدظله العالی) عصر مجد و عظمت اسلام ناب محمدی (ص) و پرتو افکنی انوار هدایت بخش قرآن و عترت پس از قرن‌ها محجوری و غربت بر آسمان بشریت درخشید.

جلسه هماهنگی و کارگاه آموزشی امور کنسولی دانشجویان غیر ایرانی برگزار شد


جلسه هماهنگی و کارگاه آموزشی امور کنسولی در ۲ بخش با حضور افراد و دست‌اندر کاران استانی تشکیل شد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه خلیج فارس، «ضرورت، چشم انداز و الزامات توسعه جذب دانشجویان بین المللی» و « ساز و کار جذب، سامانه‌ها و خدمات کنسولی دانشجویان غیر ایرانی» عنوان ۲ بخش برگزار شده این برنامه بود.


دکتر مدرسی رییس دانشگاه خلیج فارس در این نشست گفت: یکی از کمک‌های بزرگ به دانشجویان بین المللی افتتاح و بازگشایی دفتر امور کنسولی دانشجویان غیرایرانی بود که سال گذشته در دانشگاه معین استان یعنی دانشگاه خلیج فارس این مهم رقم خورد.

دکتر محمد منصوری مقدم به سمت رئیس دانشکده ادبیات و علوم انسانی منصوب شد

طی حکمی از طرف دکتر محمد مدرسی رییس دانشگاه خلیج فارس، دکتر محمد منصوری مقدم به سمت رییس دانشکده ادبیات و علوم انسانی منصوب شد.

متن حکم بدین شرح است:

جناب آقای دکتر محمد منصوری مقدم
عضو محترم هیات علمی گروه تاریخ

با سلام و احترام؛

انجمن علمی دانشجویی شیمی محض دانشگاه خلیج فارس به عنوان تنها انجمن شایسته تقدیر ویژه انتخاب شد


در حاشیه برگزاری هفتمین مجمع اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی شیمی کشور و در حضور جناب آقای صالح نیا نماینده وزارت علوم و مسولین دانشگاه رازی کرمانشاه، انجمن علمی دانشجویی شیمی محض دانشگاه خلیج فارس به عنوان تنها انجمن شایسته تقدیر ویژه کشور در بین ۲۷ انجمن علمی دانشجویی شیمی سراسر کشور انتخاب گردید.

تاکنون انجمن علمی دانشجویی شیمی دانشگاه خلیج فارس به عنوان انجمن برتر، انجمن خلاق و انجمن شایسته تقدیر ویژه انتخاب و دارای مقام و تقدیرنامه می‌باشد.


اصلاحیه شماره 1 آزمون بکارگیری نیروی انسانی شرکت اویکو و تمدید مهلت ثبت نام

به اطلاع کلیه داوطلبان گروه شغلی "آتش نشان/آتش‌نشان راننده" می‌رساند که مقطع تحصیلی مورد پذیرش برای این گروه از "کارشناسی و بالاتر" به "دیپلم" تغییر یافته است.

برای این گروه شغلی، آزمون صرفا دارای یک دفترچه شامل منابع؛ زبان و ادبیات فارسی، زبان انگلیسی عمومی، مهارت‌های هفت گانه فناوری اطلاعات (ICDL)، هوش و توانمندی های ذهنی و ریاضی و آمار مقدماتی می‌باشد.

صفر تا صد آزمون جذب نیروهای بومی استان بوشهر توسط دانشگاه خلیج فارس برگزار می شود

رییس دانشگاه خلیج فارس گفت: اکنون دانشگاه خلیج فارس به مرحله‌ای از بلوغ رسیده است که می‌تواند متفاوت از سنوات قبل برای اولین‌بار یک آزمون را صددرصد مستقلاً برگزار نماید. آزمون پذیرش ۸۵۸ نیروی بومی استان بوشهر مورد نیاز صنایع وابسته به نفت از همین گونه اقدامات ارزشمند دانشگاه خلیج فارس است که صفر تا صد آن توسط این دانشگاه برگزار می‌شود و این اقدام در طول عمر دانشگاه خلیج فارس و تاریخ آموزش عالی استان بوشهر برای اولین بار در شهریورماه ۱۴۰۲ انجام خواهد شد.