18 هزارو 672 تن در استان بوشهر همزمان با تمامی داوطلبین کنکور سراسری در کشور با یکدیگررقابت می­ کنند.

تاریخ انتشار: دوشنبه 7 تیر 1400
responsive image

   به گفته علی پاکیزه، نماینده سازمان سنجش در استان بوشهر، 18 هزار و 672 داوطلب که از این تعداد 11 هزار 959  نفر زن و 6 هزار 713    نفر مرد  هستند که  در  11 حوزه یعنی تمامی شهرستان های استان و جزیره خارک با یک دیگر به رقابت می ­پردازند.

پاکیزه، عنوان کرد: آزمون گروه آزمایشی هنر صبح چهار شنبه نهم، آزمون گروه­های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی صبح پنج شنبه دهم، آزمون گروه آزمایشی علوم تجربی صبح جمعه یازدهم، آزمون گروه آزمایشی زبان­های خارجی صبح شنبه، دوازدهم تیرماه برگزار می گردد.

وی افزود: شروع کلیه آزمونهای گروه­های آزمایشی ساعت 8:30  صبح است.

پاکیزه تاکید کرد: تمامی داوطلبین توجه کنند که می بایست تا قبل از ساعت 7:45 صبح در حوزه امتحانی حضور داشته باشند چرا که راس ساعت 8 درب حوزه امتحانی بسته می شود.

نماینده سازمان سنجش یادآور شد: همراه داشتن تلفن همراه حتی به صورت خاموش در جلسه امتحان ممنوع بوده و به منزله تخلف محسوب می شود.

همچنین؛ همراه داشتن ماشین حساب، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند و ... در جلسه امتحان ممنوع بوده و به منزله تخلف محسوب می گردد.

 وی اضافه کرد، به دلیل شرایط خاص  شیوع ویروس کرونا نیز داوطلبین گرامی حتما ماسک و وسایل ضد عفونی با خود به همراه داشته باشند، در محل های برگزاری آزمون نیز تمهیدات ویژه برای حفظ سلامتی داوطلبان محترم اندیشیده شده است.