رییس دانشگاه گرجستان با ارسال نامه ای انتصاب دکتر محمد مدرسی به سمت ریاست دانشگاه خلیج فارس را تبریک گفت

تاریخ انتشار: یکشنبه 27 شهریور 1401
responsive image

در نامه ای رسمی که به روابط عمومی دانشگاه رسیده است، دکتر کنستانتین توپوریا رییس دانشگاه گرجستان، انتصاب دکتر محمد مدرسی به سمت ریاست دانشگاه خلیج فارس را تبریک گفته و از ایشان برای بازدید از آن دانشگاه دعوت به عمل آورده است.

متن نامه بدین شرح است است:

جناب آقای دکتر محمد مدرسی

رییس محترم دانشگاه خلیج فارس

با سلام

بدین وسیله به استحضار حضرتعالی می رساند از سال ۱۳۹۶هجری شمسی پس از انعقاد یادداشت همکاری بین دانشگاه گرجستان و دانشگاه خلیج فارس جمهوری اسلامی ایران دوره پررونق همکاری علمی، پژوهشی و تحصیلی دو جانبه آغاز شده که موجب ایجاد مناسبات کاری، علمی و دوستانه بین مسئولین و استادان دانشگاه گردیده است.

در سال های ۱۳۹۷و ۱۳۹۸ هجری شمسی در دانشگاه خلیج فارس دوره کوتاه مدت بازآموزی زبان فارسی به دوره یک ترمی تقویت زبان و ادبیات فارسی، تاریخ، فرهنگ و تمدن ایران برای دانشجویان دانشگاه گرجستان و چند دانشگاه دیگرآن کشور با موفقیت کامل انجام گرفت که نتایج مهم تحصیلی نیز در پی داشته است، همچنین انجام چند طرح پژوهشی به تبادل تجربه بین مسئولین دانشگاه در حال بررسی و مذاکره است.

انتصاب حضرتعالی به سمت ریاست دانشگاه خلیج فارس باعث خوشحالی و تقویت امید به توسعه بیش از پیش مناسبات و همکاری های دوجانبه دانشگاه های گرجستان و دانشگاه خلیج فارس گردیده است.

برای حضرتعالی آرزوی موفقیت در عرصه فعالیت در سمت ریاست دانشگاه خلیج فارس را صمیمانه ابراز می داریم و معتقدیم که موفقیت حضرتعالی موجب پیشرفت روز افزون دانشگاه خلیج فارس و یادگاری برای نسل های آینده بر جا خواهد ماند.

از فرصت استفاده کرده با کمال افتخار از حضرتعالی دعوت می شود جهت تقویت و توسعه همکاری دوجانبه در تاریخ و مناسبت از کشور و دانشگاه گرجستان بازدید فرمایید.

Log in to post comments