رئیس هیئت مدیره کانون کارشناسان رسمی دادگستری: ما بدنبال قراردادهمکاری با دانشگاه خلیج فارس هستیم.

تاریخ انتشار: سه شنبه 16 فروردین 1401
responsive image

نشست دانشگاه خلیج فارس با کانون کارشناسان رسمی دادگستری بوشهر روز سه شنبه ۱۶ فروردین ماه ۱۴۰۱ در دانشگاه خلیج فارس برگزار شد.

در این نشست دکتر محمد مدرسی رئیس دانشگاه خلیج فارس، ضمن تبریک سال نو و ایام ماه مبارک رمضان گفت: من با کانون کارشناسان رسمی دادگستری قبل از مسئولیت در دانشگاه خلیج فارس همکاری علمی و تخصصی داشته، و شناخت کافی نسبت به فعالیتهای آن حوزه دارم و در گذشته همکاری های ما با کانون کارشناسان رسمی دادگستری در کشور نیز انعکاس خوب و مناسبی داشته است.

مدرسی افزود: اکنون که در این جایگاه و مسئولیت قرار دارم مایل به همکاری گسترده تری با کانون کارشناسان رسمی دادگستری هستیم و امیدواریم این نشست شروع خوبی  برای فعالیتهای بیشتر با این مجموعه باشد.

در این نشست رییس دانشگاه خلیج فارس افزود:  جهت بروزرسانی و آموزش دوره های کاربردی برای کارشناسان و کارآموزان رسمی دادگستری امکانات آموزشی، زیرساخت ها، آزمایشگاه ها و اساتید مجرب و کارآمدی در این مجموعه وجود دارد. و ما مایلیم این امکانات  در قالب همکاری های دوجانبه در اختیار مجموعه کارشناسان رسمی دادگستری جهت تقویت بنیه علمی آن تشکیلات  نیز قرارگیرد.

در ادامه این نشست مهندس دوانی، رئیس هیئت مدیره کانون کارشناسان رسمی دادگستری نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور در دانشگاه بیان داشت:  ما ۴۵ رشته کارشناسی با ۱۵۰ کارآموز در حال حاضر در کانون کارشناسان رسمی دادگستری داریم، که برای آموزش های آن ها نیازمند همکاری گسترده با دانشگاه خلیج فارس هستیم. رییس کانون کارشناسان رسمی دادگستری تاکید کرد: همکاری های ما با دانشگاه خلیج فارس می ‌تواند در قالب تفاهم نامه یا قرارداد همکاری دوجانبه صورت گیرد. و مایل هستیم مقدمات انعقاد این  قرارداد هرچه زودتر فراهم  شود. مهندس دوانی  گفت: ما به دنبال بروزرسانی اطلاعات و دانش مجموعه کارشناسان رسمی دادگستری هستیم، این یکی از اولویت های کاری ماست. و هرسال دوره‌های متعددی را برگزار می‌کنیم و ما به دنبال همکاری های آموزشی، علمی و پژوهشی با دانشگاه خلیج فارس هستیم و این دانشگاه ظرفیت های خوبی را برای همکاری  خواهد داشت.

Log in to post comments