مراسم آغاز سال تحصیلی 1400 با حضور ریاست، اساتید، کارمندان و دانشجویان دانشگاه خلیج فارس برگزار شد.

تاریخ انتشار: چهارشنبه 31 شهریور 1400
responsive image

روز چهارشنبه 31 شهریور مراسم آغاز سال تحصیلی 1400 با حضور ریاست، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، مسولان، اساتید، کارمندان و دانشجویان دانشگاه خلیج فارس در محل یادبود شهدای گمنام دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای این مراسم دکتر عبدالمجید مصلح ریاست دانشگاه خلیج فارس ضمن تبریک فرا رسیدن سال تحصیلی 1400 و گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: کشور و ملت ایران،خود را مدیون خون شهدایی می داند که از جان خویش گذشتند تا امروز ما با آرامش و امنیت در کشور زندگی کنیم و بتوانیم به سهم خود با کار علمی و پژوهشی موجبات توسعه و پیشرفت کشور را فراهم آوریم.

دکتر مصلح افزود: امیدواریم با تلاشی که همه همکاران ما در همه عرصه های دانشگاه داشته و دارند، شاهد ارتقاء دانشگاه در همه زمینه های علمی، فرهنگی، فناوری، پژوهشی و ایفای نقش در فرآیند توسعه جامعه باشیم و ان شاءالله هر سال بیش از سالهای گذشته ما به نام دانشگاه خلیج فارس افتخار کنیم و همه شما دانشجویان عزیز بتوانید در آسمان علم و دانایی کشور بدرخشید که قطعا این درخشش موجب ارتقاء، پیشرفت و سربلندی استان بوشهر و کشور عزیزمان ایران خواهد بود.

رئیس دانشگاه خلیج فارس ادامه داد: بسیار مایلم از همه همکارانمان در دانشگاه خلیج فارس چه اعضای هیات علمی و غیر هیات علمی که با تلاش های مجاهدانه خود در شرایط سخت بیماری کرونا اجازه ندادند چراغ دانشگاه کم سو شود، کمال تقدیر و تشکر را داشته باشم و امیدوارم در طی سال تحصیلی جدید شاهد پایان این بیماری منحوس باشیم، بیماری که مردم کشور ما و جهان را تحت تاثیر خود قرار داده و متاسفانه موجب از دست رفتن بسیاری از مردم عزیز کشورمان شده است.

لازم به توضیح است که در ابتدای این مراسم پرچم مقدس کشور عزیزمان و دانشگاه بر افراشته شد و سپس قبور مطهر شهدای گمنام دانشگاه غبار روبی و عطر افشانی گردید.

https://www.aparat.com/v/6ILJy