فراخوان شرکت در بوتکمپ تخصصی هوش مصنوعی (Edge Of AI)

تاریخ انتشار: یکشنبه 22 آبان 1401
responsive image

     بوتکمپ تخصصی هوش مصنوعی (Edge Of AI)، با هدف ترویج و رشد نوآوری با محوریت هوش مصنوعی و با شعار حرکت در لبه دانش توسط پارک فناوری پردیس و با همکاری آکادمی امکان برای انتقال تجارب واقعی متخصصان تراز اول هوش مصنوعی، میزبان عموم دانشجویان، فارغ­التحصیلان، افراد جویای­کار و علاقه‌مند به این حوزه است. علاقه­مندان جهت ثبت­نام می­توانند تا تاریخ 25/08/1401  به آدرس Edgeof.ir/ai/  مراجعه کرده و یا با شماره 02128429709 و 2420748-0901 تماس حاصل نمایند.

   هدف از این بوتکمپ، رفع نیاز مخاطب به مهارت‌های تئوری و کاربردی و تجربه حل چالش‌های موجود در صنعت و همچنین کمک به تیم‌های نوپا جهت گسترش فعالیت‌های خود در حوزه هوش مصنوعی با رویکردی نو در رفع نیاز صنایع بزرگ با بهره­مندی از راهکارهای هوش مصنوعی است. خروجی این بوتکمپ، تیم­ها و افراد توانمند برای ورود به مرحله اشتغال در این صنایع، ایجاد تیم‌های فنی و راه‌اندازی استارتاپ­های مرتبط با حوزه هوش­مصنوعی می‌باشد.

مزایای حضور در دوره:

  • آموزش مهارت­های کلیدی در حوزه هوش مصنوعی
  • حضور در کارگاه­ها وسمینارهای مهارت­های نرم مورد نیاز برای کارآفرینی و اشتغال
  • معرفی به شرکت‌های دانش‌بنیان و معتبر جهت اشتغال منطبق با مهارت‌ها
  • دریافت گواهی‌نامه معتبر برای تائید مهارت‌های کسب‌شده

     در این دوره، شرکت­کنندگان با برنامه­­نویسی به زبان پایتون و مفاهیم اساسی یادگیری ماشین، یادگیری عمیق، پردازش تصویر و ابزارهای توسعه محصول آشنا خواهند­ شد و در طول اجرای بوتکمپ برای آشنایی شرکت­کنندگان با تجارب واقعی متخصصان حوزه هوش مصنوعی و کسب وکار، چندین وبینار و رویداد با حضور مدرسان و اساتید مطرح و صاحب­نظر این حوزه برگزار خواهد شد.

    آیین اختتامیه بوتکمپ همزمان با نمایشگاه اینوتکس در اردیبهشت ماه 1402، ضمن دریافت گواهینامه برگزار و نفرات برتر به شرکت­ها و کسب وکارهای حاضر در بوتکمپ جهت کارآموزی و استخدام معرفی خواهند شد. لازم به ذکر است افراد حاضر در این دوره می­توانند برای شرکت در مسابقه سالانه هوش مصنوعی ایران iAAA با تخفیف حداقل 50% ثبت نام نمایند.

    علاقه­مندان برای شرکت در این بوتکمپ تخصصی می­توانند تا تاریخ 30آبان ، برای دریافت اطلاعات بیشتر به وبگاه این دوره به آدرسEdgeof.ir/ai/  مراجعه نمایند. شماره ‌تماس 02128429709 و یا واتساپ 2420748-0901 نیز پاسخگو سوالات علاقه­مندان خواهد بود.