اطلاعيه نحوه اسكان دانشجويان گرامي ورودي سالهاي ١٣٩٧ تا ١٤٠٠ در سراهاي دانشجويي

تاریخ انتشار: یکشنبه 13 شهریور 1401
responsive image

اطلاعيه نحوه اسكان دانشجويان گرامي ورودي سالهاي ١٣٩٧ تا ١٤٠٠ در سراهاي دانشجويي

دانشجویان گرامی دانشگاه خلیج فارس، آغاز سال تحصیلی جدید و بهار تعلیم و تربیت را به همه شما عزیزان تبریک می‌گوییم.

همانگونه که مستحضرید؛ طبق روال همه ساله فصل تابستان فرصت مناسبی برای ارتقا سطح کیفی و کمی سراهای دانشجویی است. در این راستا، سراهای موجود در طول این تابستان بازسازی و رفع نواقص شده‌اند. انشاالله بر اساس برنامه زمانبندی در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت:

پيرو جلسه هيات محترم رييسه دانشگاه روز ١٢ شهريورماه ١٤٠١ در خصوص برگزاري كلاسهاي آموزشي بصورت حضوري از تاریخ ١٤٠١/٠٦/١٩ (شنبه)، حوزه معاونت دانشجويي و اداره امور خوابگاهها جهت اسكان دانشجویان، مطابق با شرایط و مدارك ذيل اقدام خواهد نمود:

الف.شرایط و مدارک لازم جهت اسکان در خوابگاههای دانشجویی:

١- تصوير برگ انتخاب واحد نيمسال اول ١٤٠١ براي اسكان در خوابگاهها الزامي است
٢- تصوير تاييديه كارت الكترونيكي تزريق حداقل دو دوز واكسن الزامي است.

ب. زمان بندي مراجعه و حضور دانشجویان به خوابگاهها جهت اسکان

۱.دانشجويان دختر ورودي های ١٣٩٧ و ۱۳۹۸ روز چهارشنبه ١٤٠١/٠٦/١٦.
۲. دانشجويان (دختر و پسر) ورودي ١٣٩٩ روز پنجشنبه تاريخ ١٤٠١/٠٦/١٧
۳. دانشجويان(دختر و پسر) ورودي ١٤٠٠ روز جمعه تاريخ ١٤٠١/٠٦/١٨

تبصره 1: بدليل انجام تعميرات خوابگاههاي يادگار ١ و كوثر٥ (معماري وشهرسازي) در موعد ذکر شده در بالا، دانشجويان دختر محترم مهندسي معماري و شهرسازي و كليه دانشجويان كارشناسي ارشد پسر و همچنين دانشجویان كارشناسي پسر سال١٣٩٧ روز ١٤٠١/٠٦/١٨ مراجعه نمايند

تبصره 2: فقط اسکان دانشجوياني كه فرم تقاضای سکونت خوابگاه را در موعد مقرر تكميل و ارسال نموده اند، امكان پذير مي باشد

تبصره ۳: اسكان دانشجويان فقط بر اساس زمان بندي انجام شده مي باشد، لذا خواهشمند است دقت نموده و فقط در زمان های مشخص شده به خوابگاهها مراجعه نمايند.
تبصره 4: ظرفیت اتاق‌های سراها بر اساس استانداردهای تعریف شده از سوی سازمان امور دانشجویان مشخص شده است.
تبصره 5: هزینه اتاق بر اساس مصوبات اداره صندوق و رفاه تعیین و ابلاغ می‌شود. دانشگاه موظف است طبق مقررات و ضوابط مربوطه عمل نماید.

ج- شرایط و مقررات مربوط به سلف سرویس دانشجویی
برنامه سلف سرویس دانشجویی به گونه‌ای طراحی شده است که دانشجویان محترم بدون کمترین دغدغه ای رزرو غذایی خود را از طریق سامانه غذا انجام دهند. در مورد تحویل و سرو غذا، تمهیداتی در نظر گرفته شده که در حال حاضر هیچگونه کمبود فضا وجود نداشته باشد. توزیع و تحویل غذا در دو هفته اول بر اساس کارت تغذیه و از اوایل مهرماه بر اساس دستگاه انگشت‌زن صورت خواهد گرفت. هزینه غذای دانشجویی در سال تحصیلی جدید بر اساس مصوبات اداره صندوق رفاه با قیمت صبحانه ۳ هزار تومان، ناهار ۶ هزار تومان و شام ۴ هزار تومان برای هر دانشجو محاسبه و لحاظ می‌شود. در این راستا دانشگاه‌ها بسته به شرایط، قیمت‌های جدیدی را خواهند داشت که اطلاع رسانی خواهد شد.

در پایان همانگونه که مستحضرید، اقلیم بوشهر گرم و مرطوب است. این اقلیم به صورت مستقیم در زندگی هر فرد بخصوص در شرایط خوابگاهی دانشجویان موثر می‌باشد. بنابراین خواهشمند است در مصرف آب و برق همکاری خاص و ویژه نموده تا به یاری خداوند مشکلی در تامین این دو نیاز اساسی پدیدار نشود.

از اینکه دانشگاه را به عنوان خانه دوم خود دانسته و در حفظ و نگهداری آن متناسب با شرایط موجود کوشا و در برقراری نظم و مدیریت بهتر حوزه امور دانشجویی را همراهی و همکاری میفرماید، کمال تشکر به عمل می‌آید و از پیشنهادهای ارزنده استقبال می‌گردد.