پنج شنبه ٠٨ خرداد ١٣٩٩

صفحه اصلی > نمایش اطلاعیه ها 
اخبار > اطلاعیه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی در مورد ادامه فعالیتهای آموزشی


  چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی در مورد ادامه فعالیتهای آموزشی

پیرو اطلاعیه های پیشین در خصوص برگزاری مجازی کلاس ها، و با عنایت به فرمایشات ریاست محترم جمهوری مبنی بر بازگشایی دانشگاه ها از تاریخ 17 خردادماه 1399، به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند که:

1) بر اساس تقویم آموزشی دانشگاه، نیمسال تحصیلی جاری در تاریخ 1399/03/21 پایان می یابد و تمدید نیمسال تحصیلی تا 11 تیرماه، صرفا به صورت مجازی و برای جبران دروسی است که به هر دلیل مطابق با برنامه آموزشی برگزار نگردیده اند

2) برنامه آموزش حضوری دانشجویان مقطع دکتری که در حال حاضر نیز، به تشخیص اساتید برگزار می گردد، در صورت صلاحدید اساتید تا 11 تیر ماه ادامه خواهد یافت.

3) دانشجویان کارشناسی ارشد که برای اجرای پروژه تحقیقی خود نیاز به استفاده از تجهیزات آزمابشگاهی دارند، در صورت تایید اساتید مربوطه، می توانند در دانشگاه حضور یابند.

4) آن گروه از دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد که تمایل دارند به منظور رفع اشکال به اساتید مراجعه نمایند، می توانند با رعایت پروتکل های بهداشتی و طبق برنامه زمانبندی مشخصی که توسط اساتید به دانشکده اعلام و به تایید معاونت آموزشی دانشگاه می رسد، در دانشگاه حضور یابند.

5) امتحانات دروس عمومی به صورت مجازی و آنلاین در تاریخ های 16، 17 و 18 تیرماه برگزار خواهد شد، و زمان و نحوه برگزاری امتحانات پایانی دروس پایه و تخصصی متعاقبا اعلام خواهد شد.


٠٩:٢٦ - سه شنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٩    /    شماره : ٣١٣٧    /    تعداد نمایش : ٤٤١ساختار و مراکز دانشگاه

خدمات الکترونیک

لینک های مفید

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی دی ماه 1397