جمعه ٠٤ مهر ١٣٩٩

صفحه اصلی > نمایش اخبار 
اخبار > شرایط حضور دانشجویان و تیم ها در مرکز کارآفرینی و نوآوری دانشگاه اعلام شد


  چاپ        ارسال به دوست

شرایط حضور دانشجویان و تیم ها در مرکز کارآفرینی و نوآوری دانشگاه اعلام شد

 

با توجه به تاکید مقام عالی وزارت عتف  بر ضرورت فعال نگاه داشتن و حتی تشدید و توسعه فعالیت‌های پژوهشی دانشگاه‌ها با یادداشتی در  صفحه اول  روزنامه ایران روز شنبه مورخ  31 فروردین و همچنین نظر به  لزوم حضور دانشجویان  فعال در هسته های کارآفرینی و پژوهشی و دانشجویان مشغول در کارگاه ها و آزمایشگاه های پژوهشی در همه مقاطع تحصیلی (بخصوص کارشناسی و کارشناسی ارشد) جهت پیشبرد فعالیتهای فناورانه، پژوهشی، کارآفرینی و نوآوری)، چنانچه دانشجویی می بایست در آزمایشگاه ، یا کارگاه محل انجام فعالیتهای هسته کارآفرین، پژوهشی یا شرکت نوپای تحت نظارت شما حضور داشته باشد لازم است، تا تاریخ 4/7/1399بصورت کتبی و با مشخصات کامل(نام، شماره دانشجویی، مقطع تحصیلی، محل انجام فعالیت، هسته یا شرکت محل انجام فعالیت) به مرکز کارآفرینی  اعلام فرمایید. این مرکز پس از تجمیع اسامی اعلام شده تا تاریخ مذکور، مراتب را جهت هماهنگی به معاونت محترم دانشجویی و فرهنگی دانشگاه گزارش خواهد داد

با توجه به تاکید معاونت محترم دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، دانشجویان یاد شده در بدو مراجعه، جهت پذیرش در خوابگاه باید گواهی سلامت به همراه خود داشته باشند. و متعهد به رعایت کلیه ملزومات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی  جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در زمان حضورشان در دانشگاه و خوابگاه باشند.

قابل توجه است که پایش سلامت همه مراجعه کنندگان به دانشگاه هم اکنون با تمامی ابزارهای موجود درحراست فیزیکی  دانشگاه انجام می پذیرد و از ورود دانشجویان دارای علائم در هر مرحله جلوگیری به عمل خواهد آمد. همچنین، لازم است که محل فعالیت این دانشجویان (بجز شرکتهای نوپا که ضدعفونی محیط به عهده آنان است)،از لحاظ موارد بهداشتی و ضدعفونی بصورت پیوسته و موثر مورد بازرسی و پاکسازی قرار گیرد که هماهنگی در این زمینه به عمل آمده است.

 


٠٩:٠٦ - چهارشنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٩    /    شماره : ٣٣٥٢    /    تعداد نمایش : ٣٣٧ساختار و مراکز دانشگاه

خدمات الکترونیک

لینک های مفید

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی دی ماه 1397