يکشنبه ٠٦ مهر ١٣٩٩

صفحه اصلی > نمایش اخبار 
اخبار > بازدید استاندار بوشهر از دانشگاه خلیج فارس


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید استاندار بوشهر از دانشگاه خلیج فارس

عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر و هیات همراه از پروژه های عمرانی دانشگاه خلیج فارس مانند کارخانه نوآوری بوشهر، دانشکده مهندسی، استخر سرپوشیده، مهمانسرای اساتید، شرکت رونیکا فعال در عرصه هوشمند سازی و اینترنت اشیا مستقر در مرکز رشد و مرکز بین المللی توسعه نرم افزار های موبایلی بازدید و در جلسه هیات  رئیسه دانشگاه حضور یافت.
دکتر عبدالمجید مصلح در ابتدای نشست هیات رئیسه دانشگاه  با استاندار بوشهر گفت: امروز اگر دانشگاه خلیج فارس توانسته است در راستای اهداف و ماموریت های خود موفق باشد این موفقیت جزء با حمایت های دولت و جناب آقای گراوند استاندار گرامی محقق نمی گردید.
دکتر مصلح افزود: دانشگاه خلیج فارس سومین دانشگاه کشور در جذب منابع از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بوده است که این موفقیت جزء در سایه تلاش و همدلی همه اعضای هیات علمی، کارمندان و دانشجویان دانشگاه خلیج فارس امکان پذیر نبود.
عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر در این نشست ضمن ابراز خرسندی از حضور در دانشگاه خلیج فارس گفت: بسیار خوشحال هستم که محیط دانشگاه خلیج فارس دارای فضای همدلی، همکاری و دوستی است و مطمئن باشید فرزندان ما تنها در اینگونه فضاها است که قادر خواهند بودند موجب موفقیت خود و اعتلای استان و کشور عزیزمان شوند.
استاندار بوشهر ادامه داد: یکی از وظایف ما امروز ارتباط با دانشجو، شنیدن سخنان و انتقادات آنها و ارائه توضیحات لازم است اما باید این فضا بر اساس احترام و حفظ حرمت ها باشد. دانشجویان باید بدانند انتقادات را باید به شکل صحیح عنوان کرد و نباید فضا را به سمت شکستن هنجارها پیش برد.
استاندار با تاکید بر اینکه دانشجویان فرزندان ما هستند گفت: ما باید بر اساس رابطه پدر و فرزندی با دانشجویان ارتباط برقرار کنیم و حرف ها و انتقادات آنها را بشنویم و با آرامش به دغدغه های آنان پاسخ دهیم.
در این نشست اعضای هیات رئیسه دانشگاه به بیان مشکلات موجود در دانشگاه مانند هزینه برق، آب و عدم اتمام برخی پروژه های عمرانی نیمه تمام بدلیل کمبود منابع پرداختند که استاندار بوشهر قول مساعدت و کمک در بر طرف شدن برخی از این مشکلات را دادند.١٤:٤٨ - شنبه ٢٨ دی ١٣٩٨    /    شماره : ٢٩٧٨    /    تعداد نمایش : ٥٢٨ساختار و مراکز دانشگاه

خدمات الکترونیک

لینک های مفید

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی دی ماه 1397