پنج شنبه ٢٦ تير ١٣٩٩

صفحه اصلی > نمایش اخبار 
اخبار > تفاهمنامه همکاری دانشگاه خلیج فارس و پژوهشگاه علوم قطبی ایتالیا


  چاپ        ارسال به دوست

تفاهمنامه همکاری دانشگاه خلیج فارس و پژوهشگاه علوم قطبی ایتالیا

دانشگاه خلیج فارس و پژوهشگاه علوم قطبی ایتالیا به منظور توسعه روابط بین المللی خود با یکدیگر تفاهم نامه همکاری امضا نمودند.
دکتر آرش خسروی مدیر امور بین الملل و دانشجویان غیرایرانی دانشگاه خلیج فارس  در این خصوص گفت: تفاهمنامه امضا شده در زمینه سنجش از راه دور دریایی، علوم راداری و پردازش تصاویر راداری و سایر زمینه های مورد علاقه طرفین است و محققین دو دانشگاه بصورت مشترک بر روی محیط زیست و علوم جوی خلیج فارس به مطالعه خواهند پرداخت.


دکتر خسروی افزود: تفاهمنامه مورد اشاره دارای مفادی از جمله تبادل استاد و دانشجو، پروژه های پژوهشی مشترک، برگزاری رویدادهای بین المللی مشترک و مشارکت در امر آموزش و پژوهش است که به موجب آن در سال جاری پژوهشگران این پژوهشگاه برای اقامت چند ماهه و انجام مطالعات مشترک و مشاوره در پایان نامه های تحصیلات تکمیلی به دانشگاه خلیج فارس عزیمت خواهند نمود و همچنین اقدام مشترک در برنامه تبادل اراسموس پلاس اروپا در دستور کار همکاری دوجانبه قرار دارد. لازم بذکر است که پیش تر نیز تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه خلیج فارس و پژوهشگاه علوم جوی و آب و هوای ایتالیا به امضا رسیده بود.

 

١١:٤٥ - سه شنبه ١٤ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ٢٧٥٦    /    تعداد نمایش : ٣٣٥ساختار و مراکز دانشگاه

خدمات الکترونیک

لینک های مفید

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی دی ماه 1397