سه شنبه ٠٦ اسفند ١٣٩٨

صفحه اصلی > نمایش اخبار 
اخبار > هشتم شهریورماه یادآور خدمت صادقانه و بی منت برای مردم است.


  چاپ        ارسال به دوست

هشتم شهریورماه یادآور خدمت صادقانه و بی منت برای مردم است.

دکتر عبدالمجید مصلح رئیس دانشگاه خلیج فارس به مناسبت هفته دولت،  از  ضرورت توجه مردمی در حکمرانی و اداره کشور، ملحوظ داشتن توسعه ملی و حل مشکلات جامعه در کلیه سیاست گذاری ها، برنامه ریزی ها و تصمیم گیری ها گفت: هشتم شهریورماه  یادآور خدمت صادقانه و بی منت برای مردم است.

رئیس دانشگاه خلیج فارس از تقدم منافع عمومی بر منافع شخصی، گروهی، سیاسی، به شفافیت اشاره کرد. و یادآورشد: اعمال حق مردم در دسترسی به کلیه اطلاعات مربوط به اداره امور عمومی ودولتی در سال جاری پیش راه حل مقابله با فساد اداری است. وی تاکید کردـ آحاد جامعه و به ویژه برنامه ریزان نظام اجرایی دولتی می بایست، سالم سازی و کاهش فساد و شفافیت هرچه بیشتر را به عنوان دولت در اولویت های موضوع ملی مورد توجه قرار دهند.

ایشان افزود: جلوگیری از روند کاهنده سرمایه های اجتماعی و توقف سرمایه سوزی و تلاش برای بازسازی و توسعه  این سرمایه به عنوان یک اولویت اساسی و حیاتی برای نظام اجرایی و همه اجزای حاکمیت مهم تلقی می شود. بنابراین بیایید در سالروز شهادت شهید رجایی و باهنر به عهدی که با این شهیدان بسته بودیم عمل کنیم، تا بیش از این شاهد پایمال شدن آرزو و آمال آنان نباشیم.


١١:٤٦ - شنبه ٢ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ٢٦٢٥    /    تعداد نمایش : ١٩٧ساختار و مراکز دانشگاه

خدمات الکترونیک

لینک های مفید

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی دی ماه 1397