صفحه اصلی > دانشگاه در رسانه 
اخبار > کارخانه نوآوری بوشهر با حضور معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور افتتاح شد


  چاپ        ارسال به دوست

کارخانه نوآوری بوشهر با حضور معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور افتتاح شد

کارخانه نوآوری بوشهر با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، استاندار بوشهر و رئیس دانشگاه خلیج فارس افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، در ادامه سفر معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به استان بوشهر صبح امروز کارخانه نوآوری بوشهر افتتاح شد.

رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر در آیین افتتاح کارخانه نوآوری بوشهر اظهار داشت: کارخانه نورآوری بوشهر با حمایت معاونت علمی و فناوری و با نام ساختمان "مروارید" با زیر بنای 3 هزار مترمربع با اعتبار 15 میلیارد تومان در محل پردیس ساحلی دانشگاه خلیج فارس افتتاح شد.

مصلح با بیان اینکه  این کارخانه  در محل استقرار  شرکت‌های دانش‌بنیان تاسیس شده است افزود: کارخانه های نوآوری بازیگران جدید در حوزه اکوسیستم نوآوری و کارآفرینی هستند که مفهوم نوینی را از هم‌افزآیی برای فعالان زیست بوم نوآوری با خود همراه می آورند.

وی با بیان اینکه کارخانه‌های نوآوری محل تجمع شرکت‌های نوپای دانش بنیان  است خاطرنشان کرد: در این راستا خدمات مورد نیاز و مرتبط با  شرکت‌های دانش بنیان نیز به‌صورت متمرکز در کنار آنها فراهم می‌شود و بنا است در محیط این کارخانه‌ها، نوآوری‌ها رشد یافته و راهکارهای جدید برای حل مسائل موجود ارائه شود.

 

لینک خبر


١٣:٣١ - سه شنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٩    /    شماره : ٣١٤٨    /    تعداد نمایش : ٣٣٥کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی دی ماه 1397