چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨

صفحه اصلی > نمایش اخبار 
اخبار > ایجاد ردیف اعتبار دانشکده کسب و کار و برج علم و فناوری به دانشگاه ابلاغ شد.


  چاپ        ارسال به دوست

ایجاد ردیف اعتبار دانشکده کسب و کار و برج علم و فناوری به دانشگاه ابلاغ شد.

دکتر مصلح رئیس دانشگاه خلیج فارس از ابلاغ تخصیص مبلغ 28 میلیارد ریال جهت آغاز فاز اول پروژه دانشکده کسب و کار و برج علم و فناوری که در جریان سفر ریاست محترم جمهور به استان بوشهر در اسفند ماه 1397 مصوب گردیده بود، خبر داد.
 دکتر مصلح رئیس دانشگاه خلیج فارس گفت: ایجاد ردیف اعتباری برای این پروژه ها گام مهمی است، که در صورت تخصیص منابع مالی ساخت هر دو پروژه  در سال 1398 آغاز خواهد شد.
رئیس دانشگاه خلیج فارس افزود: دانشکده کسب و کار در محل پردیس اصلی دانشگاه با متراژ 10 هزار متر مربع در دو فضای آموزشی جدا ولی در ارتباط با یکدیگر، شامل فضای آموزشی و کمک آموزشی، اداری، مرکز خدمات کامپیوتری، مجموعه کتابخانه و مراکز رفاهی احداث خواهد شد و پس از تکمیل با 4 رشته مدیریت صنعتی، مدیریت بازرگانی، اقتصاد و حسابداری آغاز به کار خواهد نمود.
مصلح درباره اهداف احداث برج علم و فناوری، تصریح کرد: تجاری سازی و نوآوری نتایج تحقیقات و تحقق ارتباط صنعت و دانشگاه، کمک به ایجاد و حمایت از موسسات و شرکت های تحقیقاتی و مهندسی نوپا، کمک به جذب سرمایه گذار خارجی و تسریع در انتقال فناوری، افزایش قدرت رقابت و رشد صنایع متکی بر دانش و ایجاد محیطی برای شناسایی و ارایه توانمندی های تکنولوژیکی کشور (فن بازار) از اهداف این اقدام است.


١٤:٣٩ - سه شنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ٢٥١٢    /    تعداد نمایش : ١٤٣ساختار و مراکز دانشگاه

خدمات الکترونیک

لینک های مفید

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی دی ماه 1397