پنج شنبه ٠٥ ارديبهشت ١٣٩٨

صفحه اصلی > نمایش اخبار 
اخبار > مجمع عمومی شورای صنفی کارکنان برگزار گردید


  چاپ        ارسال به دوست

مجمع عمومی شورای صنفی کارکنان برگزار گردید

مجمع عمومی شورای صنفی کارکنان با حضور اعضای شورای کارکنان، کارمندان و مسؤلان دانشگاه روز سه شنبه 16 بهمن در سالن ابن سینا برگزار گردید.
در ابتدای این جلسه محمود صالحی عضو شورای کارکنان و به نمایندگی شورا به ارائه گزارش عملکرد شورا و بیان مشکلات و نظرات شورای کارکنان  پرداخت.
در ادامه دکتر مصلح رئیس دانشگاه ضمن تشکر از عملکرد و زحمات شورای کارکنان گفت: همه ما در یک خانواده و در کنار یکدیگر هستیم و باید برای پیشرفت و اعتلای نام دانشگاه تلاش کنیم.
وی افزود: اگر با کمک یکدیگر و در یک فضای دوستانه و بر اساس تلاش و خرد جمعی نتوانیم موجبات پیشرفت دانشگاه را فراهم کنیم مطمئن باشید مشکلات متوجه همه خواهد شد.
دکتر مصلح خاطر نشان کرد: بنای قلبی ما کمک به قشر کارمند در قالب قانونی است ولی به طور کلی در مورد حق و حقوق همکاران عموما حقوق بر اساس ضوابط بالادستی تعیین می شود ولی در این خصوص سیاست ما از ابتدا این بوده است که از حداکثر ظرفیت های قانونی برای پرداخت و کمک استفاده کنیم که البته این پرداخت ها باید بر اساس قاعده باشد.
رئیس دانشگاه خلیج فارس ادامه داد: موفقیت و دستاوردهای
دانشگاه در گرو منابع انسانی موفق و محیط رضایت بخش است. ما نمی توانیم انتظار دستاوردهای خوب داشته باشیم ولی بفکر منابع انسانی و همکاران، در بخش کارمندی و اعضای هیات علمی نباشیم.

دکتر مصلح در پایان گفت: هیچ سازمانی بدون تمرکز روی اهداف نمی تواند به کارکنان خود رسیدگی کند و به تعبیری اثر بخشی و کارایی هر دو باید وجود داشته باشد. اگر دانشگاه نتواند ماموریت های اصلی خود را به خوبی انجام دهد و خدمات با کیفیتی ارائه کند قطعا نمی تواند انتظار داشته باشد که بودجه خوبی دریافت کرده و در نظام برنامه ریزی کشور مورد توجه قرار بگیرد که این مسئله بر کیفیت پرداخت های ما تاثیر منفی خواهد گذاشت.
در ادامه اعضای شورای کارکنان با اهداء لوح سپاس از اقدامات و خدمات دکتر مصلح رئیس دانشگاه  و دکتر یزدان پناه معاون اداری و مالی تقدیر نمودند.
در پایان این نشست  اساسنامه جدید شورای کارکنان در مجمع عمومی به رای اعضاء گذاشته و تصویب شد.

 


١٣:٤٧ - سه شنبه ١٦ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ٢٢٨٠    /    تعداد نمایش : ٣٩٥ساختار و مراکز دانشگاه

خدمات الکترونیک

لینک های مفید

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی دی ماه 1397