پنج شنبه ٢٥ مهر ١٣٩٨

صفحه اصلی > نمایش اخبار 
اخبار > اطلاعیه تعطیلی سراهای دانشجویی در ایام تعطیلات تابستان 98


  چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه تعطیلی سراهای دانشجویی در ایام تعطیلات تابستان 98

با سلام و آرزوی موفقیت و بهروزی برای شما  دانشجویان گرامی موارد ذیل را در خصوص تخلیه و تحویل اتاق  سراهای دانشجویی بحضورتان اعلام می دارد.
1-سراهای دانشجویی طبق تقویم آموزشی بعد از آخرین امتحان در تاریخ چهارشنبه 12/4/98 تعطیل می گردند لذا دانشجویان می بایست برابر تاریخ اعلام شده نسبت به تخلیه اتاق اقدام نمایند
2-قبل از تخلیه و تحویل اتاق، دانشجویان می بایست نسبت به  نظافت کامل اتاق، تمیز و خشک نمودن  یخچال و خارج نمودن وسایل برقی از پریز برق اقدام نموده و کلید اتاق را به سرپرستی  تحویل دهند.
3-قرار دادن هرگونه وسایل واشیاء شخصی و قیمتی در اتاق پس از تحویل اتاق ها اکیدا ممنوع بوده، هرگونه وسیله باقی مانده در اتاق یا کمد غیرقابل استفاده محسوب شده و اداره سراها هیچگونه مسئولیتی در قبال آن نداشته و دور ریخته می شود.
4-در صورت هرگونه خسارت به اموال اتاق از قبیل کولر، یخچال، موکت، کمد، دستگیره وتوپی قفل و... پس از بررسی و تعیین میزان خسارت توسط کارشناسان امور دانشجویی، میزان خسارت وارده به حساب دانشجو یا دانشجویان ساکن در  اتاق منظورخواهد شد و مسببین موظف به پرداخت خسارت یا جبران خسارت وارده می باشند.
5-دانشجویان متقاضی سکونت در سرا که نسبت به تکمیل فرم هم اتاقی خود اقدام نموه اند و در سال آتی به آنها سرا تعلق می گیرد در صورت تمایل می توانند  وسایل شخصی خود را در کیسه های مناسب بسته بندی نموده، با درج نام ونام خانوادگی، شماره دانشجویی، شماره تماس، وسایل خود را به سرپرستی سرا تحویل، در محل تعیین شده قرار دهند و رسید دریافت دارند. حداکثر زمان نگهداری تا 10/07/98 خواهد بود پس از این تاریخ مسولیت نگهداری وسایل و مشکلات احتمالی بعهده دانشجو می باشد و اداره سراها هیچگونه مسئولیتی ندارد.
توجه 1-جهت رفاه حال عزیزان تعدادی گونی تهیه شده که می توانید با قیمت مناسب از سرپرستی خریداری نمایید.
توجه2-زمان بازگشایی سراهای دانشجویی در نیمسال آینده برابر تقویم آموزشی دانشگاه خواهد بود.


حوزه معاونت دانشجویی-اداره سراهای دانشجویی


١١:٣٤ - شنبه ١ تير ١٣٩٨    /    شماره : ٢٥٥٥    /    تعداد نمایش : ١٣٢٣ساختار و مراکز دانشگاه

خدمات الکترونیک

لینک های مفید

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی دی ماه 1397