جمعه ٠٣ خرداد ١٣٩٨

صفحه اصلی > نمایش اخبار 
اخبار > دکتر حجت پارسا به عنوان رییس دانشکده ادبیات و علوم انسانی برگزیده شد.


  چاپ        ارسال به دوست

دکتر حجت پارسا به عنوان رییس دانشکده ادبیات و علوم انسانی برگزیده شد.

امروز شنبه مورخ 1397/09/10 دكتر عبدالمجيد مصلح ضمن تقدير و تشكر از خدمات دكتر علی اصغر قهرمانی مقبل طي حكمي دكتر حجت پارسا را  به عنوان رییس دانشکده ادبیات و علوم انسانی منصوب کرد. در متن این حکم آمده است:

 نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی و به استناد آئین نامه مدیریت دانشگاه‌­ها و مؤسسات آموزش عالی، مصوب جلسه شماره  684 مورخ 89/12/10 شورای عالی انقلاب فرهنگی، به موجب این حکم به مدت 2 سال به سمت رئیس دانشکده ادبیات و علوم انسانی برگزیده می شوید.

لازم است ضمن فراهم نمودن شرایط مناسب برای اندیشه‌ورزی، نقد و نظریه‌پردازی و برنامه‌ریزی و تلاش هدفمند برای هدایت دانشکده به سمت حوزه‌های راهبردی مزیتی دانشگاه، در جهت ایجاد انسجام و همدلی افزونتر میان همکاران و ایجاد نشاط علمی در بین دانشجویان تلاش نموده و از تمامی ظرفیت‌ها ­ و قابلیت‌های علمی و عملی دانشکده برای ایجاد ارتباط مؤثرتر با جامعه و صنعت و همچنین توسعه کمی و کیفی هدفمند آن دانشکده در چارچوب سند راهبردی دانشگاه بهره‌مندی نمایید.

امید است در سایه الطاف خداوندی و با بهره‌گیری از تجربیات دیگر همکاران،‌ در انجام امور محوله موفق باشید.١٨:٠١ - شنبه ١٠ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ٢١٢٣    /    تعداد نمایش : ٦٧٣ساختار و مراکز دانشگاه

خدمات الکترونیک

لینک های مفید

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی دی ماه 1397