اخبار > هشت ایده در مرکز کارآفرینی دانشگاه خلیج فارس به مرحله تجاری سازی رسیده است


  چاپ        ارسال به دوست

هشت ایده در مرکز کارآفرینی دانشگاه خلیج فارس به مرحله تجاری سازی رسیده است

دکتر حسین شیرکانی  رییس مرکز کارآفرینی و نوآوری در مصاحبه با روابط عمومی دانشگاه گفت: مرکز کارآفرینی و نوآوری دانشگاه با هدف حمایت از ایده  های نوآورانه دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه‌ها در سال 1396 تاسیس شده است و تاکنون بیش از 30 هسته نوآور در این مرکز پذیرش شده اند. رییس مرکز کارآفرینی افزود: هسته های پذیرش شده در زمینه های مختلف از جمله فناوری اطلاعات، ict، کشاورزی، زیست فناوری، فنی و مهندسی و علوم انسانی در حال فعالیت می باشند. که از مجموع  این هسته  ها تاکنون ۸ ایده به مرحله تجاری سازی رسیده است. 

در ادامه دکتر شیرکانی خطاب به دانشجویان اضافه کرد: دانشجویان ممکن است در زمینه های مختلف  برای آینده شغلی خود ایده‌هایی را در سر داشته باشند، که به تنهایی قادر به انجام آن نباشند،  یا با مسیر حرکت در این زمینه آشنایی ندارند. این مرکز جایی است که شما می‌توانید با مراجعه، دریافت آموزش، مشاوره‌های لازم و استفاده از حمایت های آن، تیم کاری خود را تشکیل دهید و شروع به تولید محصول  و تجاری سازی آن کنید.
رییس مرکز کارآفرینی تاکید کرد: حمایت های این مرکز شامل: حمایت مالی، خدمات اداری و پشتیبانی، خدمات کارگاهی و آزمایشگاهی، خدمات مشاوره ای و منتورینگ، خدمات اطلاع رسانی، تبلیغات و نمایشگاهی است.


١٢:١٧ - شنبه ١٤ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٢٠٠٢    /    تعداد نمایش : ٦٥٩کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی دی ماه 1397