اخبار > ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی آزمون سراسري


  چاپ        ارسال به دوست

ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی آزمون سراسري

ضمن عرض تبريك و خير مقدم و آرزوي موفقيت براي پذيرفته شدگان آزمون كارشناسي سال تحصيلي 98-97، دانشگاه خلیج فارس توجه پذيرفته شدگان محترم را به نكات زير جلب مي نمايد.

* دانشجوی گرامی: فرآیند ثبت نام شما در دانشگاه خلیج فارس به ۲ صورت ثبت نام اینترنتی و حضوری به انجام خواهد شد، که انجام هر دو نوع ثبت نام، الزامی است.

ثبت نام  شنبه از تاریخ 1397/06/24  لغایت 1397/06/27 از طریق سایت دانشگاه خلیج فارس شروع خواهد شد. ضمنا برای ثبت نام اینترنتی، حتماً از قبل، اسکن مدارک مورد نیاز که در ذیل این اطلاعیه آمده است تهیه شده باشد. قطعی شدن نام نویسی دانشجویان نوورود منوط به تحویل مدارک خواسته شده به صورت حضوری در تاریخ های تعیین شده می باشد. قبل از مراجعه حضوری لازم است پذيرفته شدگان به لینک پایین صفحه مراجعه و نسبت به تکميل اطلاعات خواسته شده اقدام نمایند. پذیرفته شدگان می بایست مطابق موارد مندرج در این اطلاعیه پس از انجام نام نویسی اینترنتی، حداکثر تا ۴۸ ساعت بعد با مراجعه مجدد به سامانه مذکور، وضعیت پرونده خود را پیگیری و نسبت به رفع هرگونه نقص احتمالی که توسط کارشناسان آموزش در سامانه مذکور به آنان اعلام می گردد اقدام نمایند و پس از تایید نام نویسی اینترنتی توسط دانشگاه کد آموزشی(شماره دانشجویی) ایجاد می گردد. دانشجویان می بایست جهت تشکیل پرونده و ارائه مدارک لازم برای ثبت نام حضوری طبق برنامه زمانی تعیین شده اقدام نمایند.

 تاریخ های مهم

پایان

شروع

شرح

97/6/27

97/6/24

ثبت نام اینترنتی

انتخاب واحد توسط کارشناسان آموزش انجام می شود.                

انتخاب واحد(اینترنتی)

شروع کلاسها:        97/6/31

97/8/24

97/7/28

 

ثبت نام حضوری(تشکیل پرونده)

مکان: دانشگاه خلیج فارس- سازمان مرکزی-حوزه معاونت آموزش اداره ثبت نام و پذیرش


مرحله اول : ثبت نام اینترنتی
مدارك لازم جهت نام نویسی اينترنتي در مقطع كارشناسي:
 لازم است تمامی مدارک با فرمت jpg و حجم کمتر از 250 کیلو بایت اسکن و بارگذاری گردد.
1- تصویر اصل مدرک یا گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی
2- تصویر اصل ریز نمرات پیش دانشگاهی
3- تصویر اصل مدرک یا گواهی پایان دوره متوسطه
4-تصویر اصل ریز نمرات دوره متوسطه(سه ساله دبیرستان)
5- تصویر کل صفحات شناسنامه
6- تصویر اصل کارت ملی (پشت و رو)
7-تصویر رسید پستی درخواست تاییدیه تحصیلی دیپلم
8- تصویر رسیدپستی درخواست تاییدیه پیش دانشگاهی


 توجه:
کلیه پذیرفته شدگان می بایست به همراه تصویر مدرك دیپلم و پیش دانشگاهی به یکی از دفاتر پستی محل سکونت خود مراجعه و درخواست تاییدیه تحصیلی (ارزش تحصیلی) از اداره آموزش پرورش محل تحصیل خود را نمایند و رسید پستی را در زمان ثبت نام به دانشگاه ارائه دهند. کلیه پذیرفته شدگان حتما نام رشته و دانشکده محل تحصیل خود را بر روی پاکت ارسال تاییدیه تحصیلی درج نمایند.

تاییدیه درخواستی از دفترپستی بایستی به نشانی: بوشهر- خیابان خلیج فارس. دانشگاه خلیج فارس.
کد پستی دانشگاه:  7516913817
9- پرداخت هزینه خدمات ثبت نام الکترونیکی به مبلغ 200/000 ریال و هزینه بیمه دانشجویی به مبلغ 200/000 از طرق درگاه بانک تجارت(جمعا به مبلغ 400/000 ریال).
تأکید می شود وجه ثبت نام حتماً بایستی از طریق اینترنت به حساب مربوطه واریز شده و به هیچ عنوان در ثبت نام حضوری قابل پرداخت نیست .
مرحله دوم : ثبت نام حضوری
مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده فیزیکی در زمان نام نویسی حضوری

1- 4 قطعه عکس 3*4 تمام رخ تهیه شده در سال جاری
2-اصل مدرک یا گواهی موقت پیش دانشگاهی
3- اصل یا گواهی موقت دیپلم
4- اصل ریز نمرات پیش دانشگاهی
5-اصل ریز نمرات دیپلم
6- اصل یا گواهی موقت مدرک کاردانی برای پذیرفته شدگان دارای مدرک مذکور
7-اصل شناسنامه
8- اصل کارت ملی
9- وضعیت نظام وظیفه(ویژه آقایان):
P دارا بودن کارت پایان خدمت نظام وظیفه،معافیت دائم
P برای پذیرفته شدگان پسر که مشمول خدمت نظام وظیفه می باشند،  درخواست معافیت تحصیلی زمان ثبت نام حضوری در محل حوزه ثبت نام انجام می گیرد.

   قابل توجه دانشجویان مشمول نظام وظیفه:

کلیه دانشجویان مشمول نظام وظیفه لازم است علاوه بر مدارک مربوط به ثبت نام که در بالا ذکر گردیده است مدارک زیر را جهت تشکیل پرونده نظام وظیفه تهیه و به پلیس + 10 مراجعه نمایند.

-  یک نسخه پرینت تکمیل شده مشخصات فردی مشمول جهت صدور مجوز ثبت نام (دریافت از فرایند ثبت نام). فرم معافیت نظام وظیفه (فرم را از قسمت ذیل دانلود نموده سپس مانند نمونه ، حتما به صورت تایپی تکمیل نمایید.ارائه فرم تکمیل شده زمان ثبت نام حضوری الزامی می باشد.)

- یک نسخه کپی کارت ملی

- یک نسخه کپی شناسنامه

- یک نسخه کپی آخرین مدرک تحصیلی

- دو قطعه عکس رنگی زمینه سفید پرسنلی

10- موافقت بدون قید و شرط اداره متبوع و یا مرخصی سالانه جهت کارمندان دولت

کپی آخرین مدرک تحصیلی مورد نیاز به پلیس + 10 برای صدور نظام وظیفه حتما باید توسط دانشگاه مهر کپی برابر اصل داشته باشد و مورد تائید دانشگاه باشد. همچنین برای آن دسته از دانشجویان انصرافی، نامه انصراف از تحصیل جهت ارائه به نظام وظیفه الزامی می­باشد.

توجه:

1- شروع کلاسها مورخ   97/6/31 می­باشد.

۲- هزینه خوابگاه واجدین شرایط خوابگاه، از طریق کارت های بانکی عضو شتاب (واريز اينترنتي) دریافت می شود.

* شماره تلفن جهت رفع اشکالات آموزشی:  07731222079 ( ساعت پاسخگویی تلفنی ۸ صبح تا 15 بعد از ظهر می باشد).

* شماره تلفن جهت رفع اشکالات خوابگاهی: 31222522-077

 
تذکرات مهم:

1-  از پذيرفته‌ شدگاني‌كه‌ حداكثر تا تاريخ‌ 97/6/31 در مقطع قبل فارغ‌التحصيل‌ نشوند، ثبت ‌نام‌ به‌ عمل‌ نخواهد آمد و ضمن‌ “لغو “  تلقي‌ شدن‌ قبولي‌ آنان‌طبق‌ مقررات‌ با آنان‌ رفتار خواهد شد.

2-  دانشجویان شاهد و ایثارگر پس از ثبت نام و تشکیل پرونده در آموزش می بایست به اداره کل دانشجویان شاهد و ایثارگر واقع در ساختمان مرکزی دانشگاه مراجعه نمایند.

3نظر به اينكه اصل مدرك دیپلم و پیش دانشگاهی ارائه شده تا زمان فراغت از تحصیل و تسویه حساب در پرونده ضبط مي شود لازم است پذيرفته شدگان قبل از تحويل، به تعداد دلخواه از آن ها كپي كرده و نزد خود نگهدارند.

4لازم است پذيرفته شدگان کلیه مشخصات خود، شامل مشخصات شناسنامه ای،. و آدرس محل سكونت دائم خود يا خانواده خود را به طور كامل، دقيق و خوانا در فرم هاي مربوطه بنويسند.

5در هر مرحله‌ از نام نویسی و هنگام‌ تحصيل‌، چنانچه‌ مشخص‌ گردد كه‌ داوطلبي‌ حقايق‌ را كتمان‌ نموده‌ و يا اطلاعات غلطي ارائه و واجد شرايط نمي‌باشد، قبولي‌ وي‌« لغو» تلقي‌ شده‌ و طبق‌ مقررات‌ با وي‌ رفتار خواهد شد.

 سامانه ثبت نام اينترنتي(http://erp.pgu.ac.ir/stdnew)

جهت دريافت فايل نقشه و شماره تماس هاي ضروري دانشگاه كليك نماييد.

 

 

 


مدیریت امور آموزشی
دانشگاه خلیج فارس

 ١٨:٢٤ - سه شنبه ٢٠ شهريور ١٣٩٧    /    شماره : ١٩٦٣    /    تعداد نمایش : ١٤٧١٤کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی دی ماه 1397