شنبه ٠٤ خرداد ١٣٩٨

صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > اولین جلسه نشست ناتک استان بوشهر در سال 1398 برگزار گردید


  چاپ        ارسال به دوست

اولین جلسه نشست ناتک استان بوشهر در سال 1398 برگزار گردید

اولین جلسه  ناتک ( نظارت، ارزیابی و تعیین کیفیت آموزش عالی) استان بوشهر در سال 1398 با حضور روسای دانشگاه های استان  در سالن جلسات دانشگاه خلیج فارس روز چهارشنبه 28 فروردین برگزار گردید .

در این نشست دکتر شبیر اشک پور مطلق مدیر دفتر نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه گفت:  هدف ما از این برنامه  تشریح شرایط اخذ مجوز ایجاد رشته جدید، لزوم استقرار دولت الکترونیک در دانشگاه هابا تاکید وزارت عتف، نحوه ی همکاری اعضا هیات علمی  هر دانشگاه باسایر دانشگاه ها و سازمانهای دولتی و غیر دولتی و تشریح برخی از بخشنامه و آیین نامه ها در آموزش عالی استان است.

در ادامه مدیر دفتر نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه خلیج فارس  افزود : بر اساس آمارهای جدید دانشجویان برخی از دانشگاه ها، نسبت منطقی و استانداردی بین تعداد اعضا هیات علمی و تعداد دانشجو در آن دانشگاه ها  وجود ندارد، ایشان ادامه داد: در برخی از زیر نظامهای  آموزش عالی ضعف شدید زیر ساختها و امکانات آموزشی و کمک آموزشی مشهود است، که امیدواریم در هر مرحله از ارزیابی برخی از این نواقص برطرف شود. دکتر اشک پور مطلق ضمن تاکید بر رعایت استانداردهای کیفیت آموزش از لزوم  اجرای دقیق قوانین و مقرارت مربوط به آن حوزه نیز تاکید کردند.

 


١٤:٢٧ - چهارشنبه ٢٨ فروردين ١٣٩٨    /    شماره : ٢٣٩٦    /    تعداد نمایش : ١٤٢ساختار و مراکز دانشگاه

خدمات الکترونیک

لینک های مفید

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی دی ماه 1397