سه شنبه ١٩ اسفند ١٣٩٩

صفحه اصلی > نمایش اطلاعیه ها 
اخبار > اطلاعیه اخذ معافیت تحصیلی دانشجویان مشمول نظام وظیفه عمومی


  چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه اخذ معافیت تحصیلی دانشجویان مشمول نظام وظیفه عمومی

به اطلاع دانشجویان پسر ورودی جدید و مشمول نظام وظیفه می رساند،  پذیرفته شدگان جهت اخذ معافیت تحصیلی، بدون مراجعه به دانشگاه و با ارائه برگه قبولی در آزمون سازمان سنجش آموزش کشور (به انضمام سایر مدارک مورد نیاز) می توانند به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک پلیس+10 شهرستان محل اقامت خود مراجعه و برگه معافیت تحصیلی خود را دریافت نمایند.  
الف-مدارک مورد نیاز جهت ارائه به پلیس+10 :
1-یک قطعه عکس 4*3
2-کپی آخرین مدرک تحصیلی( برای دانشجویان انصرافی نامه انصراف مقطع قبلی و برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری نامه ابطال معافیت تحصیلی مقطع قبلی نیاز است).
3-کپی شناسنامه و کارت ملی
4- پرینت برگه درخواست معافیت تحصیلی از طرف دانشگاه
5- لازم به ذکر است برای پذیرفته شدگان از طریق استعداد درخشان (پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری)، علاوه بر مدارک مذکور، درخواست گواهی اشتغال به تحصیل به مقصد معاونت ناجا و با ذکر اینکه نامبرده پذیرفته شده بدون آزمون این دانشگاه است، الزامی می باشد.
6-دانشجویان محترم، پس از دریافت گواهی معافیت موقت (رسید معافیت موقت) از دفاتر خدمات الکترونیک پلیس +10 محل اقامت خود، اصل گواهی را به آدرس پستی بوشهر، دانشگاه خلیج فارس، دبیرخانه آموزش، کد پستی: 7516913817 ارسال نمایند. با توجه به اینکه عدم صدور معافیت تحصیلی به عنوان نقص پرونده دانشجویان محسوب و قبل از شروع امتحانات کارتابل آموزشی دانشجویان به دلیل نقص پرونده بسته و  مجوز شرکت در امتحانات پایانترم صادر نمی گردد. خواهشمند است حداکثر تا تاریخ 1399/11/11 نسبت به انجام معافیت تحصیلی خود اقدام نموده و قبل از ارسال پستی اصل گواهی معافیت موقت به آدرس دانشگاه، اسکن معافیت تحصیلی خود را  تهیه  و در صفحه اصلی دانشگاه، قسمت سادا، از بخش ارتباط با مسئولین، استعلام وضعیت نظام وظیفه بارگزاری و پس از تکمیل اطلاعات خود شامل نام و نام خانوادگی و شماره دانشجویی دکمه ثبت را بزنید به درخواست هایی که فاقد اطلاعات باشد هیچگونه ترتیب اثری داده نخواهد شد.
مجددا تاکید می گردد در قسمت فرم الصاقی اسکن نامه معافیت تحصیلی بارگزاری گردد.
ب) نحوه درخواست برگه معافیت تحصیلی
شایان ذکر است دانشجویان می  توانند با مراجعه به بخش سامانه آموزشی سادا و از طریق کارتابل خود  نسبت به ثبت درخواست  معافیت تحصیلی به شرح زیر اقدام نمایند.دانشجویان محترم با توجه به آخرین وضعیت تحصیلی مقطع قبلی خود کادرهای مربوطه را تکمیل نمائید و هر دانشجو صرفا یکی از سه وضعیت دیپلم یا پیش دانشگاهی، انصرافی ، فارغ التحصیل دانشگاهی ( مخصوص دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری) را تکمیل نموده و پس از تکمیل اطلاعات به صورت دقیق و کامل دکمه ارسال را بزنید و در آخر پس از تائید نهایی توسط مدیر امور آموزشی پرینت نامه را از همان قسمت دریافت نموده و به انضمام سایر مدارک به پلیس + 10 محل اقامت خود مراجعه نمائید. مجددا یادآوری می گردد نیازی به مراجعه حضوری به دانشگاه برای دریافت این فرم نمی باشد و از طریق کارتابل دانشجو قابل دریافت است.٠٩:٤٩ - شنبه ٢٧ دی ١٣٩٩    /    شماره : ٣٦٩٣    /    تعداد نمایش : ١٤٤ساختار و مراکز دانشگاه

خدمات الکترونیک

لینک های مفید

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی دی ماه 1397