صفحه اصلی > اخبار دانشکده 
اخبار > مراسم تجلیل از سرآمدان آموزشی


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم تجلیل از سرآمدان آموزشی

دیروز در تاریخ 17/2/1396 مراسمی در محل سالن اجتماعات ابوریحان دانشکده مهندسی نفت گاز پتروشیمی به مناسبت تجلیل از سرآمدان آموزشی از بخش اساتید و دانشجویی برگزار گردید. در این مراسم پس از قرآئت آیاتی از کلام الله مجید و پخش سرود ملی رئیس دانشکده جناب آقای دکتر هاشمی فرد ضمن خوش آمد گویی سخنانی را ایراد فرمودند. پس از آن دانشجویان به پای گفتگو با تیم کمیکار دانشکده که اخیرا در یازدهمین دوره مسابقات کمیکار کشوری موفق به کسب مقام اول شده بودند،  نشستند و جناب آقای دکتر احمد آذری ( مربی این  تیم) ضمن گفتن خاطراتی از این مسابقه به دلائل موفقیت این تیم پرادختند . ایشان اشاره کردند که مهم ترین عامل تلاش و خواست گروهی بود که موجب پیروزی این تیم گردید. همچنین اعضای این تیم در کنار بیان خاطراتی از این مسابقات از اساتید دانشگاه و دانشکده خواستند که ظرفیت های دانشجویان مستعد شناسایی شده و از آنها به نحو احسن استفاده شود.

در ادامه جناب آقای دکتر مسعود مفرحی ضمن تبریک به دانشجویان سرآمد و تیم کمیکار دانشکده به ارائه نکاتی در زمینه فعالیت های دانشجویان دوران کارشناسی و تحصیلات تکمیلی پرداختند . ایشان فرمودند دانشجویان دوران کارشناسی به علت حجم مباحث درسی اولین اولویت ایشان باید به اتمام رساندن دروس به نحو احسن باشد. و زمینه فعالیت های علمی جانبی می توانند در کنار دانشجویان تحصیلات تکمیلی و هدایت اساتید محترم به نقش آفرینی بپردازند. پس از آن جناب آقای دکتر علی ایزدبخش یک ارائه علمی با موضوع کاتالیز شدن حیات توسط زئولیت ها پرداخت که مورد استقبال حاضرین در جلسه قرار گرفت. در پایان این مراسم ابتدا از جناب آقای دکتر احمد جامه خورشید به عنوان استاد سرآمد آموزشی تجلیل به عمل آمد و در ادامه دانشجویان سرآمد آموزشی در سه مقطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری هریک به ترتیب ضمن دریافت لوح تقدیر مورد تشویق حاضرین در این مراسم واقع شدند.

 


١٠:١٧ - 1396/02/18    /    شماره : ١١٤٨    /    تعداد نمایش : ١١٩٩کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.