صفحه اصلی > newstest 
اخبار > بازدید ریاست محترم دانشگاه و هیئت همراه از دانشکده نفت، گاز و پتروشیمی در تاریخ 24 بهمن ماه


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید ریاست محترم دانشگاه و هیئت همراه از دانشکده نفت، گاز و پتروشیمی در تاریخ 24 بهمن ماه

دانشکده نفت گاز و پتروشیمی در تاریخ 24 بهمن ماه میزبان ریاست محترم دانشگاه به همراه هیئت محترم همراه متشکل از: معاون پژوهش و فناوری، معاون فرهنگی دانشجویی، رییس آزمایشگاه مرکزی، رییس مرکز پژوهشی نفت و گاز بود.


در این دیدار ابتدا ریاست محترم دانشگاه و همراهان ایشان از دو سالن آزمایشگاه مرکزی مستقر در دانشکده و تجهیزات پیشرفته آن بازدید نمودند.


 

در ادامه از کارگاه نرم افزار دانشکده که به نام ریاضیدان شهیر ایرانی حکیم خیام نیشابوری مزین شده است بازدید  گردید. این کارگاه به 9 دستگاه کامپیوتر، ویدئو پروژکتور و پرده نمایش  تجهیز شده است. ظرفیت این کارگاه 18 نفر می باشد که در این کارگاه نرم افزارهای مربوط به مهندسی شیمی و نفت آموزش داده خواهد شد.

 

سپس مهمانان از آزمایشگاه شبیه سازی که به 7 دستگاه کامپیوتر پیشرفته و پر سرعت مجهز شده است بازدید نمودند. در این فضا دانشجویان تحصیلات دوره های تکمیلی با استفاده از نرم افزار اصل CMG بر روی شبیه سازی مخازن هیروکربوری مطالعه خواهند نمود.

 

فضاهای پایانی جهت بازدید، سالن های قرائت خانه دانشجویان پسر با ظرفیت 37 نفر و سالن مطالعه دانشجویان دختر هم با ظرفیت 34 نفر بودند.

 


٠٠:١٠ - 1396/12/03    /    شماره : ١٦٨٨    /    تعداد نمایش : ٩٨٨کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.