صفحه اصلی > دانشگاه در رسانه 
اخبار > 15 هزار داوطلب آزمون سراسری در استان با هم رقابت می‌کنند


  چاپ        ارسال به دوست

15 هزار داوطلب آزمون سراسری در استان با هم رقابت می‌کنند

اتحاد خبر: نماینده سازمان سنجش در استان بوشهر گفت: همزمان با آغاز رقابت‌ داوطلبان کنکور و آزمون سراسری، ۱۵ هزار داوطلب استان بوشهر در ۵ رشته با هم رقابت می‌کنند.
15 هزار داوطلب آزمون سراسری در استان بوشهر با هم رقابت می‌کنند

به گزارش تسنیم؛ پرویز حاجیانی  در حاشیه برگزاری کنکور سراسری در استان بوشهر  از آغاز رقابت برای آزمون ورودی دانشگاه‌های سراسری خبرداد و اظهار داشت: رقابت برای آزمون ورودی دانشگاه‌های سراسری در سال 97 از صبح امروز به صورت همزمان در سراسر کشور از جمله استان بوشهر آغاز شد.

 وی با بیان اینکه 15 هزار و 341 متقاضی در 11 شهر استان بوشهر به رقابت می‌پردازند گفت: 5 هزار و 363 داوطلب از بوشهر در دانشگاه خلیج فارس در این آزمون سراسری شرکت کرده‌اند که یک‌هزارو 978 مرد و 3 هزار و 385 زن  هستند.

 نماینده سازمان سنجش در استان بوشهر با بیان اینکه 64 درصد از شرکت کنندگان در کنکور سراسری در استان بوشهر خانم‌ها هستند خاطر نشان کرد: در آزمون سراسری استان بوشهر 36 درصد آنان آقایان و 64 درصد بانوان تشکیل می‌دهد که در 11 حوزه امتحانی شرکت می‌کنند. لینک خبر

 


٠٨:٣٦ - سه شنبه ١٢ تير ١٣٩٧    /    شماره : ١٨٩٨    /    تعداد نمایش : ٤٩٥کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی دی ماه 1397